Популярне

Боротьба з укусами комах

Літня пора багата на різних комах. Теплі вечори проводити з комарами не дуже хочеться, але й одягатись як взимку теж не варіант. Інколи на укус комах і не звертається увага, бо : «Ну щось вкусило, то й що?». Ми собі завжди думаємо, що це пройде. Воно то так, але бувають і моменти з негативними наслідками. 

Укуси бджіл, комарів, оводів є найпоширенішими. Такі укуси супроводжуються болем, почервонінням, виникає свербіж. Часто ділянка укусу може збільшуватись, припухати, а можлива й алергія. Як собі допомогти у таких випадках?
Якщо Вас укусила оса:
Перш за все – це обробити рану і прикласти щось холодне, звернуть за допомогою в лікарню. Якщо бджола, то тут потрібно (витягти жало), а також прикласти щось холодне.
Якщо ж укусив комар, то місце укусу ніякому разі не можна розчісувати, адже розшириться зона укусу, рану обробити (спиртом).Є багато народних методів, при боротьбі з укусами комах. Так, наприклад, наведемо найпоширеніші:
1) Часник – завжди славився лікувальними властивостями. При укусі комах варто розрізати його на дві частини і прикласти на місце укусу. Основні властивості: знімає біль.
2) Листя бузини ефективне при боротьбі з укусами бджоли. Найчастіше приймають ванну із настоєм бузини.
3) Квіти календули – саме з них роблять компрес при укусах комах, інколи застjсовують і подорожник.
Для того, щоб захиститись від комарів в аптеках існують різні мазі, креми. Але не варто зменшувати роль ефірних масел, які недорогі та ефективні. Так, наприклад, ефірна олія гвоздики, чайного дерева – наносять на одяг чи віконні рами. Запах даних масел відлякує комарів.
Ефективних методів є багато, а головне – боротись із шкідниками. 

Іннеса Свіца
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією