Популярне

Шампуні для волосся несуть небезпеку?

Ваш шампунь відмінно виконує свої функції: піниться, змиває блиск та жир з волосся, а сама голова знаходиться у чистоті та свіжості. Ми знаємо про те, що більшість виробників додають різні хімічні речовини, аби підтримати бренд, та й сам шампунь виконував функції що чекають від нього. Але яка небезпека міститься у них? Чи підозрюємо про це ми?

Чи звертаємо ми на етикетку де написано склад шампуню? Зазвичай при виборі ми довіряємо вже перевіреним шампуням.  Небезпечні складові, що містяться у засобах по догляду за волоссям:

Sodium Lauryl Sulfate, SLS і Sodium Laureth Sulfate, SLES є майже обов’язковою складовою кожного шампуню. SLS і SLES також додають у гелі для душу, зубні пасти. Для чого це додавати у склад шампуню? Все просто дані речовини чудово утворюють піну, видаляють жир. Чи знали Ви, що Лаурил- і лауретсульфат натрію міститься в засобах  для миття машин. Зараз навіть йде дискусія про те, що ці речовини мають здатність накопичуватися у внутрішніх людських органах, а з часом це може викликати небезпечні захворювання: виразка, рак та інші. В чому ще небезпека сульфатів? Викликає різні болі у голові, висипи на шкірі, а також сприяють появі лупи. SLES – алергенний і не варто користуватися такими засобами дітям та вагітним.

Канцерогенними вважаються аммоніум лаурил- і лауретсульфат їх можемо зустріти у дешевих шампунях, гелях для душу. Для того, щоб продовжити термін придатності продукції, наприклад різної косметики додають  парабени.

Як бачимо принести шкоди невинний шампунь чи гель може значної. Тому, бережіть себе.
 

Іннеса Свіца
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією