Популярне

Як перейти на зимовий час

Кожного року наш організм зазнає певних стресів через необхідність переходу на зимовий чи літній час. Адже наш звичний режим зменшується чи збільшується на годину. І в цей день дуже важко увійти у свій звичний ритм.

На зимовий час цього року перейшли в останню неділю жовтня – з 24 на 25 жовтня. Стрілку годинника перевили на годину назад. Щодо дати та умов переходу на зимовий чи літній час існує постанова Кабінету міністрів України № 509 від 13 травня 1996 року «Про порядок числення часу на території України».

Звісно, тепер кожен з нас зможе спати на годину довше. Але під цю зміну потрібно підлаштувати свій організм. Зазвичай люди відчувають головний біль чи зміни показників артеріального тиску в організмі, різкі зміни настрою чи втому.

Щоб підготувати свій організм до переходу на зимовий час та забезпечити собі гарне самопочуття, потрібно: більше спати, калорійно харчуватись та уникати стресів. Намагайтесь у цей день більше гуляти, проводити час у спокійній атмосфері. Почитайте улюблену книгу, запросіть на прогулянку друзів, послухайте гарну музику. Якщо коротше – подаруйте цей час собі. Вечорами намагайтесь лягати спати раніше (хоч на годину). І тоді ви поетапно зможете повернути свій організм до нормального звичного ритму.

Основне – переведіть скрізь годинники. Не відкладайте. 
 

Дана Гарасюта
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією