Популярне

Який буває чай?

Усі ми любимо чай.  Прилавки магазинів рясніють яскравими упаковками на будь-який смак і гаманець. Зелений і чорний під різними марками – найпоширеніше явище і рідко хто задумується над тим, що це не єдині види чаю.

1.    Білий чай.
Його виготовленням може похизуватися лише Китай. Чай для справжніх гурманів та королів, адже раніше його готували лише для правителів. Витончений смак та стійкий після смак роблять білий чай особливим.

2.    Жовтий чай – один з найрідкісніших видів. Хоч він  і має таку назву, але зовнішньо схожий на зелений або білий. Відмінність із зеленим чаєм полягає у тому, що жовтий міцних «трав’яних» ноток, які властиві зеленому. Технологія обробки цього виду дуже трудомістка і втомлива, тому навіть у Китаї придбати його дуже важко.

3.    GABA-чай.
Про цей чай Ви, напевно, точно не чули. Це і не дивно. Технологія його виробництва була відкрита у Японії порівняно недавно, у 1987 році. Головна особливість його виготовлення полягає у тому, що обробка листя здійснюється без доступу до кисню, що зберігає деякі активні речовини.  Якщо Ви займаєтесь активною розумовою працею, то цей чай саме те, що потрібно, адже жоден інший чай не стимулює так роботу головного мозку, підвищує концентрацію та швидкість мислення як GABA-чай.

4.    Бірюзовий чай.
Його ще називають «Улун Ча» (чай чорного дракона). Він росте високо у горах і має одну з найскладніших технологій виробництва. Його регулярне вживання допомагає зберігати пружність шкіри на довгі роки, регулює діяльність кишкових бактерій.

 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією