Популярне

Вушні палички – шкідливі?

Говорити про вушну сірку у товаристві не дуже прийнято. Адже це щось брудне і неприйнятне. Це природна людська реакція, адже нічого привабливого із себе вушна сірка не представляє.

 За своєю природою – це виділення з вуха, біологічна рідина, яка дуже важлива для нашого здоров’я. Вона оберігає внутрішнє вухо від інфекцій, пилу, бруду, мікробів і виступає як захисний бар’єр дуже ніжної шкіри вушних каналів.
Якщо Ви палкий прихильник чистоти, то у якомусь сенсі Вам доведеться переглянути свої погляди на деякі засоби гігієни, наприклад, на вушні палички. Якщо чистити вуха у такий спосіб, то вони, як не дивно, забруднюються ще сильніше або взагалі можете занести інфекцію. Намагаючись ретельніше почистити вуха, деякі люди запихають паличку занадто глибоко,  і пошкоджують, таким чином, внутрішнє вухо, а сірка проштовхується ще далі і забиває прохід. Попри це, вушні палички – найпопулярніший спосіб позбутися вушної сірки.
Але позбутися її можна й іншим способом: за допомогою білого оцту і медичного спирту. У рівних частинах перемішайте ці два інгредієнти, змочіть ним ватний тампон та залийте декілька капель у вухо, зачекайте 4-5 хвилин. Все. Більше нічого не потрібно робити.
Якщо сірка закупорила внутрішнє вухо (хоч такі випадки не дуже часті) – зверніться до спеціаліста.

 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією