Усім відомо, що хліб, особливо білий – ворог стрункої фігури. Він має дуже мало корисних речовин, але багато калорій. Звичайно, це не стосується тих окремих видів хліба, у яких багато клітковини та вітамінів. До таких належить не дуже поширений у нас фіолетовий хліб.
Сінгапурські вчені стверджують, що його спокійно можуть їсти усі, навіть ті, хто хвилюється за свою фігуру. Від звичайного відрізняється лише ніжно-фіолетовим кольором, тому що містить у великій кількості антоцианін – натуральний інгредієнт, який є в усіх продуктах червоно-фіолетового відтінку: виноград, чорниця тощо. Виникає логічне запитання: до чого ж тут хліб? Справа у тому, що шкірка картоплі і сорту Віталоте і баклажан є основою незвичного хліба. Цей складник позитивно впливає на організм. Він взаємодіє з крохмалями і робить їх легшими для засвоєння, що, відповідно, прекрасно для талії.
Винахідником «чудо-хліба» вважається сінгапурець Чжоу Вейбіао, який, до речі, рекомендує свій «винахід» хворим на діабет. Фіолетовий хліб засвоюється значно повільніше, ніж білий, що дозволяє уникнути різкого стрибка інсуліну в крові.
Але не потрібно думати, що цей хліб має менше калорій. Ні, просто він, як вже було сказано вище, засвоюється повільніше.
Поки-що фіолетовий хліб знайти на прилавках поки не можна, але декілька крупних харчових компаній уже зацікавились його продуктом. Залишилось лише трохи зачекати.
Ірина Кардаш
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLEСтаном на 22 квітня в Тернопільській області лабораторно підтверджено 64021 випадок інфікування COVID-19.
Жителі Тернополя можуть повідомити про проблеми які їх турбують та проблеми у громаді, залелефонувавши на "гарячу лінію" міської ради, дзвінок на даний номер є безкоштовним.
Кабмін продовжив режим надзвичайної ситуації через пандемію коронавірусу в Україні до 30 червня.
В результаті дотримання карантинних обмежень жителями міста, у Тернополі знижується кількість хворих на COVID-19 та збільшується число осіб , що одужують.
Станом на 21 квітня в Тернопільській області лабораторно підтверджено 63664 випадки інфікування COVID-19.