Весняна пора року – особлива для кожного із нас. Саме після зими ми вступаємо не тільки в нову пору року, але й у нове життя.
Все навколо цвіте та пахне, а ми відповідно намагаємося й самі слідувати даній тенденції. Одягаємо новий одяг, парфуми і йдемо підкорювати нові вершини. до нового весняного одягу ми взуваємо і нове взуття, щоб бути стильною. Тільки ця новизна потім приносить маленькі неприємності – мозолі. Хоча мозолі виникають не тільки на ногах, але й руках, зараз пік різних робіт на полі, а тому без мозолів не обійтись.
Мозолі – це ущільнення на шкірі, які виникають внаслідок тертя чи тиску на шкіру. Також вирізняють два типи мозолів: мокрі та сухі. То ж якщо мокрі мозолі самі проходять швидко, то сухі – можуть довгий час залишатися на шкірі. Щоб мозолі не докучали їх варто позбутись це можливо швидко і легко за допомогою прополісу. Як його застосувати? Розімніть прополіс у руках, а потім прикладіть до мозолів, зафіксуйте пластиром. Носимо прополіс протягом 3 днів.
Сухих та надзвичайно болючих мозолів можливо позбутись за допомогою соснової смоли. Курс лікування = 10 днів. Що потрібно робити?
1. Розпарюємо ноги,
2. Наносимо хвойну смолу на сухі мозолі.
3. Крок – обмотайте ноги бинтом та одягніть чисті шкарпетки.
4. Як пройде 24 години – розпарте ноги, змийте смолу.
Кульбабка також добре бореться із сухими мозолями. У кульбабки є білий сік, саме він розм’якшує грубу ділянку шкіри. Як отримати сік з кульбаби? Розрізаємо стебло кульбаби і наносимо сік на мозоль. Вибираємо ті кульбаби, які цвітуть жовтими квітами, а їх тепер дуже багато і знайти легко.
Іннеса Свіца
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLEСтаном на 22 квітня в Тернопільській області лабораторно підтверджено 64021 випадок інфікування COVID-19.
Жителі Тернополя можуть повідомити про проблеми які їх турбують та проблеми у громаді, залелефонувавши на "гарячу лінію" міської ради, дзвінок на даний номер є безкоштовним.
Кабмін продовжив режим надзвичайної ситуації через пандемію коронавірусу в Україні до 30 червня.
В результаті дотримання карантинних обмежень жителями міста, у Тернополі знижується кількість хворих на COVID-19 та збільшується число осіб , що одужують.
Станом на 21 квітня в Тернопільській області лабораторно підтверджено 63664 випадки інфікування COVID-19.