Швидкий темп життя змушує людство вдаватися до безкінечних експериментів. Кава належить до одного із них. Усі знають, що справжню каву потрібно варити, але ми знаємо ще один кавовий «вид» - розчинна. Комусь вона подобається, а хтось зневажає її за «фальшиву» натуральність.
Процес створення розчинної кави довготривалий. Спочатку зерна обсмажують та перемелюють, а вже потім готують розчинну каву, яка ми звикли бачити на прилавках. Для цього є два способи:
1. Перемелену каву варять протягом 4 годин, поки вода не екстрагує всі його речовини, потім пропускають через фільтр і просушують.
2. Висушують у вакуумі та отримують каву у гранулах.
Розчинна кава не дуже корисна для нашого організму. Хворим на атеросклероз, серце, нирки, гіпертонію варто взагалі забути про неї.
Ті, хто негативно ставляться до розчинної кави через її «фальшивість», у чомусь мають рацію. Справа у тому, що розчинна кава натуральна приблизно лише на 15 %, а все інше – домішки, які додають для того, щоб знизити собівартість продукту. У складі кави повинна бути ЛИШЕ кава, виробники ж нерідко додають ячмінь, штучний кофеїн, стабілізатори та ароматизатори.
До речі, можна з легкістю виявити у домашніх умовах, чи придбали Ви якісну розчинну каву. Додайте декілька капель йоду у приготовану каву. Якщо вона посиніла, то Ви придбали не каву, а домішки.
Ірина Кардаш
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLEСтаном на 22 квітня в Тернопільській області лабораторно підтверджено 64021 випадок інфікування COVID-19.
Жителі Тернополя можуть повідомити про проблеми які їх турбують та проблеми у громаді, залелефонувавши на "гарячу лінію" міської ради, дзвінок на даний номер є безкоштовним.
Кабмін продовжив режим надзвичайної ситуації через пандемію коронавірусу в Україні до 30 червня.
В результаті дотримання карантинних обмежень жителями міста, у Тернополі знижується кількість хворих на COVID-19 та збільшується число осіб , що одужують.
Станом на 21 квітня в Тернопільській області лабораторно підтверджено 63664 випадки інфікування COVID-19.