ѕопул€рне

я  «Ѕ≈–≈√“» —¬ќ™ «ƒќ–ќ¬Тя?

¬с≥ ми розум≥Їмо, що €кщо здоровТ€ немаЇ, то вже н≥ багатство, н≥ усп≥х не Ї важливими. јле €к зберегти здоровТ€ в наш час, коли всюди ст≥льки фактор≥в, €к≥ шкод€ть нам? ≤снуЇ безл≥ч рекомендац≥й, €к≥ допомагають уникати хвороб. ≤ ц≥ рекомендац≥њ досить прост≥ ≥ зд≥йснюютьс€ легко.

 як можна зберегти своЇ здоровТ€ в наш непростий час?
 ѕерше ≥ найголовн≥ше правило - правильно харчуйтес€.
Ќамагайтес€, €кщо не в≥дмовитис€ в≥д копченоњ, гостроњ, смаженоњ њж≥, то хоча б обмежити њњ к≥льк≥сть. ј ось про насичен≥ «х≥м≥Їю» сухарики, ч≥пси та гор≥шки краще взагал≥ забути. ¬ажливо не т≥льки в≥д шк≥дливих продукт≥в в≥дмовитис€, але також не обТњдатис€.
¬ед≥ть активний спос≥б житт€
Ќе обовТ€зково годинами засиджуватис€ в ф≥тнес-клуб≥, щоб в≥дчувати себе в≥дм≥нно, бути завжди у форм≥. ƒосить прид≥л€ти спорту до п≥вгодини в день, трич≥ на тиждень, щоб не давати т≥лу зачахнути. ЌемаЇ можливост≥ плавати? Ѕ≥гайте! ” вас не виходить займатис€ аероб≥кою? ’од≥ть! «авжди можна знайти вид спорту, €кий п≥дходить саме вам.  р≥м спорту також важливо просто б≥льше рухатис€. Ќаприклад, завжди можна зам≥сть поњздки в задушливому автобус≥ прогул€тис€ п≥шки до оф≥су. ј зам≥сть л≥фта - на потр≥бний поверх п≥дн€тис€ по сходах.
 ќбстежуйтесь вчасно
ўоб не допустити розвитку серйозних хвороб, важливо вчасно обстежуватись. Ќаприклад, б≥льш≥сть вид≥в раку прекрасно вил≥ковуЇтьс€ на ранн≥й стад≥њ. ≤деально, €кщо ви будете обстежуватись раз на п≥вроку-р≥к у таких фах≥вц≥в, €к терапевт, ендокринолог, стоматолог, г≥неколог, мамолог, кард≥олог, окул≥ст, онколог. “акож потр≥бно п≥д час регул€рних обстежень проводити лабораторну д≥агностику. “ак л≥кар≥ зможуть попередити розвиток хвороби, а €кщо вона вже розвинулас€, то поставити б≥льш точний д≥агноз, д≥знатис€, €ка стад≥€ захворюванн€ зараз у вас ≥, природно, призначити л≥куванн€.
 «абезпечуйте соб≥ €к≥сний сон
Ќамагайтес€ спати по 8 годин. «вичайно, буваЇ, що де€ким вистачаЇ ≥ 6 годин, щоб виспатис€. ј ось 4 або нав≥ть 3 години - це вже переб≥р. ѕерегл€ньте св≥й спос≥б житт€. Ќа що йде час?  раще в≥дмовитис€ в≥д п≥зн≥х посиденьок з подругами або оп≥вн≥чних сер≥ал≥в, натом≥сть ви отримаЇте шикарний вигл€д на кожен ден ≥ чудов≥ в≥дчутт€.
 ƒотримуйтесь правил г≥г≥Їни
Ќ≥хто не змушуЇ вас кожен день мити п≥длогу з хлоркою ≥ по пТ€ть раз≥в на день приймати душ, але, наприклад, той факт, що потр≥бно зуби дв≥ч≥ на добу чистити, не повинен викликати у вас сумн≥в≥в. “а й про користь контрастного душу дл€ ≥мун≥тету ≥ судин ви, напевно, вже чули.
“акож важливо намагатис€ част≥ше ≥ довше бувати на св≥жому пов≥тр≥, загартовуватис€, не нервувати ≥ поб≥льше посм≥хатис€. ƒотримуючись даних рекомендац≥й, ви, напевно, навчитес€ боротис€ з хворобами ≥ знищувати де€к≥ з них ще до њх розвитку.
 

ќксана ћоскалюк
¬с≥ статт≥ автора

«доров`€

якщо ви пом≥тили помилку, будь ласка, вид≥л≥ть неправильний текст та натисн≥ть Ctrl+Enter. ƒ€куЇмо, що робите нас кращими.


 оментар≥

Ѕудь ласка, не пиш≥ть пов≥домленн€, що м≥ст€ть образлив≥ ≥ нецензурн≥ вислови, заклики до м≥жрел≥г≥йноњ, м≥жнац≥ональноњ та м≥жрасовоњ ворожнеч≥. “ак≥ коментар≥ будуть видален≥.

система комментуванн€ CACKLE

¬иб≥р редакц≥њ

–еклама

Ќќ¬≤  ќћ≈Ќ“ј–≤


parkovka.ua

«роблено web-студ≥Їю