Популярне

Біля Меморіалу у Харкові зібрали 200 мішків сміття

Суботник з прибирання території Лісопарку, біля Меморіалу загиблим у Другій світовій війні, організувала громадська організація «Зелений фронт». Цього разу до участі в акції долучилось декілька десятків людей, які не є членами цієї організації.

Перші два суботники відбувались неподалік станції метро «Ботанічний сад». Цієї суботи було обрано частинку Лісопарку. «Далеко ходити не довелося. Одразу за Меморіалом усі обочини пішохідних доріжок були засипані сміттям. Пластикові пляшки, упаковки з-під чіпсів, печива тощо – видно, що все це лежало декілька місяців поспіль. Прибирають тут, м’яко кажучи, не часто. І сміттєвих контейнерів тут теж немає. Сміття викидати фактично нікуди», - повідомляє член «Зеленого фронту» Сергій Чадромцев. Незважаючи на дощ, який почався десь о 12-тій годині, учасники суботника не розійшлися, і ще більше двох годин збирали сміття. «Сміття прибирають лише перед парадною частиною Меморіалу, а що робиться за ним – мало кого цікавить», - повідомляють учасники суботника. До того ж, поруч із цією ділянкою розташована біотанічна пам’ятка природи місцевого значення «Сокольники-Помірки». Члени «Зеленого фронту» також переймаються тим, аби цей ландшафт не став подібним до його околиць. Організувати вивіз сміття, зібраного під час суботника, зобов’язалось Харківське комунальне підприємство «Міськзеленбуд»

Пише www.city.kharkov.ua

Харків

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією