Популярне

Пам’ять жертв політрепресій

У неділю з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій у Білогір’ї відбулося традиційне покладання квітів до каплиці - пам’ятника жертвам Голодомору та політичних репресій.

До учасників мітингу-реквієму звернулися голова Білогірської РДА Олександр Мельничук та голова районної ради Людмила Янишина. В своєму виступі головний очільник району назвав вражаючі за своїми нелюдськими масштабами цифри - близько тисячі сімей району були виселені за межі України в далекий Сибір як «вороги народу». Більше ста пятидесяти польських сімей нібито через зв’язок із «націоналістичними елементами» вислані в Казахстан. Жертвами сталінського режиму без виключення стали представники всіх націй: українці, євреї, росіяни, поляки… Майже тисяча шістсот мешканців району постраждали через грубі порушення правових та моральних норм з боку тодішньої влади. Всіх згадати неможливо, але пам’ятати про злочин треба, щоб він не повторився в минулому. До пам’ятника жертв Голодомору та політичних репресій лягають живі квіти, служиться панахида за безневинно убієнними. Ії відправив протоієрей Української Православної Церкви селища Білогір’я отець Олексій. ВЛАСІНФОРМ.

 

Хмельницький

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією