Популярне

Прибиральники у Хмельницьку позрізали з могил хрести

Двадцять могил понівечили двоє чоловіків за добу – позрізали металеві огорожі, хрести та таблички з іменами.

На прийомі металобрухту розповіли, що залізний брухт викинули люди, а вони вирішили підзаробити. За все отримали 90 гривень. - Наразі стосовно обох затриманих порушено кримінальну справу за ст. 297 «Наруга над могилою» Кримінального кодексу України, – розповідає співробітник прес-служби обласного управління міліції Катерина Шуприган. Такі дії караються штрафом до 1700 гривень або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням чи позбавленням волі на строк до трьох років. Слідство у справі триває. Акт наруги над могилами вчинили в селі Ярмолинецького району двоє місцевих жителів. Про погром на сільському цвинтарі до райвідділу міліції повідомила 66-річна пенсіонерка, яка навідалась на могили до близьких. Менш ніж за добу правоохоронці затримали двох місцевих жителів віком 35 та 39 років, які зізналися у скоєному. Обоє були безробітними і на весняний період їх працевлаштували на сільське кладовище, щоб розчистити і облагородити територію. Добре попрацювавши, чоловіки вирішили відпочити за пляшкою, але грошей у них не було. Тоді вони, не довго думаючи, взяли інструмент, яким працювали протягом дня, і почали «заготовляти» метал. Спочатку зловмисники зняли металеві огорожі з п’яти могил та розпиляли їх на зручні для транспортування фрагменти. Цього їм виявилось замало, тож вандали познімали таблички та позрізали хрести ще із п’ятнадцяти могил. - Усе це чоловіки зібрали у мішки та віднесли на пункт прийому металобрухту, отримавши за все близько 90 гривень. Чоловіки пояснили, що металеві фрагменти люди самі повикидали, коли прибирали на могилах померлих родичів, а вони собі вирішили — нащо добру пропадати, – розповідає співробітник прес-служби обласного управління міліції Катерина Шуприган.

Пише vsim.ua

Хмельницький

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією