Популярне

“Жива традиція” у Хмельницьку

" Жива традиція" - так назвали Всеукраїнське свято народного костюму, яке проходило у місті Хмельницькому, його організатори – обласне управління культури і туризму ОДА, науково-методичний центр культури і мистецтва та обласний осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

На теренах області такий захід проводиться вперше і Білогірщину на ньому представляв фольклорний гурт "Забава”. Головна мета свята – привернути увагу влади, громадськості до потреби збереження та розвитку українського національного вбрання, вишивки, а також пропаганда наших кращих культурних надбань. І організаторам це вдалося. Про це свідчив інтерес гостей до виставок вишиваного одягу, аксесуарів, прикрас та етновзуття, які майстри винесли на широкий загал. Народний самодіяльний аматорський колектив "Забава” представив хмельничанам фольклорну програму, яка звалася "Борщ розхідний, сніп весільний”. Його учасники в кольорах та піснях показали кращі традиції перезви на Поділлі. Програма сподобалася жителям обласного центру, гостям та учасникам свята і вже не було відбою від бажаючих сфотографуватися на згадку з "забавлянами”. У святі взяли участь і виступили перші очільники Хмельниччини – голова ОДА В.Ядуха і голова обласної ради М.Дерикот. Вони також оглянули виставки та експозиції.

Пише ВЛАСІНФОРМ

Хмельницький

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією