Голова Сумської обласної державної адміністрації Юрій ЧМИРЬ запропонував членам колегії ОДА звільнити з посади директора ДП «Сумський облавтодор» Сергія ГАЙДАША. Причиною такого рішення стало невиконання посадовцем своїх службових обов’язків, а саме його відсутність на роботі у розпал дорожньо-ремонтних робіт в області.
Як з’ясувалося, у даний час директор облавтодору знаходиться у тарифній відпустці. Цей факт викликав обурення голови Сумської ОДА, адже саме зараз діяльність підприємства викликає особливе занепокоєння.
«У цей час Гайдаш повинен виконувати свої обов’язки щодо розподілу наявних коштів, звітувати перед громадою про виконане, а не йти у відпустку. Ми не чекатимемо Гайдаша. Пропоную рішенням колегії звільнити керівника ДП «Сумський облавтодор» Сергія Гайдаша із займаної посади. Сьогодні буде підготовлене рішення колегії за моїм підписом», - заявив Юрій Чмирь.
Окрім того, в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області Іван РОМАНЮК отримав від губернатора попередження про прийняття рішучих кадрових рішень у разі нераціонального використання коштів, що надходять на баланс області.
«Іван Романюк, як головний розпорядник коштів, несе особисту відповідальність за неосвоєні кошти. Нині на рахунку понад 30 млн. грн. державної субвенції, із яких витрачено лише 10 млн. Ви втрачаєте час, коли треба використовувати доступні ресурси», - наголосив Юрій Чмирь.
повідомляє regionews.sumy.ua/
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
У сучасному мегаполісі, де кожна хвилина на рахунку, вантажне таксі київ стало незамінним рішенням для тих, кому потрібно швидко та зручно перевезти речі, меблі, будматеріали чи обладнання. Така послуга поєднує оперативність, доступність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Сьогодні свій ювілей святкує директорка Тернопільської спеціалізованої школи №7 — Галина Миколаївна Костюк.
Питання належного оформлення трудових відносин – один із пріоритетних напрямів роботи Державної податкової служби, органів місцевого самоврядування та Держпраці. Тож сьогодні в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області було проведено спільну робочу зустріч за участі в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольги Ліщинської, заступника начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктора Андрійчука та фахівців відомств.
Інтерактивна зустріч була проведена в рамках рамках поїздок Центру регіонами України. Учасники мали змогу ознайомитися з роботою Верховної Ради, її функціями та структурою.
З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату – 28 червня 2024 року відійшов у вічність відомий тернопільський лікар, анестезіолог, багаторічний заступник головного лікаря з медичної частини третьої міської лікарні м. Тернопіль, Русин Богдан Романович. Його відданість медицині та турбота про здоров'я мешканців нашого міста назавжди залишаться у нашій пам'яті.