Тернопільська міська рада виділила понад 10 мільйонів гривень на боротьбу із коронавірусною інфекцією.
Карантин для ринків, закладів громадського харчування, обмежена кількість покупців та цілодобова робота у фармацевтів. Про такі запобіжні заходи повідомили сьогодні на позачерговій 48 сесії тернопільської міської ради. Депутати виділили понад 10 мільйонів гривень із міського бюджету на боротьбу із коронавірусом та звернулись до Президента України Володимира Зеленського.
Станом на 17 березня на тернопільщині коронавірусної інфекції не виявлено. У місті працюють на випередження, тому із міського бюджету виділили понад 10 мільйонів гривень на необхідні засоби індивідуального захисту, медичне обладнання та премії медикам.
Карантин у Тернополі ввели і в місцях масового скупчення людей. У місті працюватимуть лише два ринки - центральний і той, що на Шептицького. Відчиненими будуть і продуктові магазини із обмеженою кількістю покупців та аптеки.
Інеса Рейвен
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLEВи мрієте провести час за містом? Кемпінг стає все більш популярним видом відпочинку, але не всі знають, що взяти з собою в таку подорож. Туристичні та кемпінгові приналежності — незамінне спорядження в інвентарі кожного туриста.
Підприємці в Україні з острахом чекають на податкові перевірки. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій.
01.12.2020 року відійшов у засвіти відомий педагог Тернопілля, учитель учителів, колишній директор обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти (1985-2014) Юрій Васильович БУГАН.
Якщо карантин вихідного дня виявиться неефективним, то уряд України буде змушений ввести в країні повний локдаун.
Жити у ХХІ сторіччі означає жити онлайн. Хочемо ми цього чи ні, такі реалії нашого сьогодення. Подумайте, скільки людей із кола ваших знайомих не користується телефоном? А інтернетом?