Від початку пандемії коронавірусу лікарі Тернопільщини витратили понад 80 мільйонів гривень на боротьбу із недугою.
Під час карантину закупівлі відбувалися без тендерів. Відтак керівники деяких медустанов не дотримувалися принципу економії коштів, – каже Ольга Мазаєва, експертка проєкту «РозCORONOвані: закупівлі: Вінниця, Тернопіль, Хмельницький».
«З початку карантину виникла проблема щодо забезпечення лікарень необхідними засобами для лікування хворих на коронавірус. Щоб позбутися цих проблем була прийнята постанова, яка дозволяла проводити закупівлі необхідних товарів за спрощеною процедурою. Всі лікарні Тернопільщини і України скористалися цими можливостями і проводили закупівлі згідно переліку. Саме ці закупівлі ми аналізували. Це процедура спрощена, яка дозволяла закупівлі без тендерів. Це дало можливість робити закупки швидко. Але, на жаль, ціни не контролювалися. Не було дотримано принципу економії коштів. Закупки відбувалися за цінами, які в рази вищі, ніж інші замовники купували».
Додамо, що в Тернопільській області були зафіксовані закупівлі однакових засобів за різними цінами. Відтак гготується звернення до поліції.

Інеса Рейвен
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
У сучасному мегаполісі, де кожна хвилина на рахунку, вантажне таксі київ стало незамінним рішенням для тих, кому потрібно швидко та зручно перевезти речі, меблі, будматеріали чи обладнання. Така послуга поєднує оперативність, доступність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Сьогодні свій ювілей святкує директорка Тернопільської спеціалізованої школи №7 — Галина Миколаївна Костюк.
Питання належного оформлення трудових відносин – один із пріоритетних напрямів роботи Державної податкової служби, органів місцевого самоврядування та Держпраці. Тож сьогодні в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області було проведено спільну робочу зустріч за участі в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольги Ліщинської, заступника начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктора Андрійчука та фахівців відомств.
Інтерактивна зустріч була проведена в рамках рамках поїздок Центру регіонами України. Учасники мали змогу ознайомитися з роботою Верховної Ради, її функціями та структурою.
З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату – 28 червня 2024 року відійшов у вічність відомий тернопільський лікар, анестезіолог, багаторічний заступник головного лікаря з медичної частини третьої міської лікарні м. Тернопіль, Русин Богдан Романович. Його відданість медицині та турбота про здоров'я мешканців нашого міста назавжди залишаться у нашій пам'яті.