Популярне

«Фабрика Різдвяного вареника» працюватиме на Тернопільщині

У Байковецькій громаді 30 січня планують запустити «Фабрику Різдвяного вареника».

Місцеві господині там виготовлятимуть традиційну страву для українських захисників. Цехами для роботи стануть їдальні сільських шкіл громади.

«Фабрику Різдвяного вареника» у Байковецькій громаді організовують п’ятий рік поспіль. Цього року через COVID-19 у роботу фабрики внесли зміни. «Якщо ми не можемо бути поряд з нашими воїнами-героями, то хоча б відправимо їм на фронт різдвяні вареники як частинку домашнього тепла і затишку, як частинку нашої любові до них. Минулого року наші господині виготовили понад 40 тис. вареників. За рекордом ніхто не гнався, проте коли працюєш з молитвою і колядою, то дива творяться легко й невимушено», – зазначив голова громади Анатолій Кулик.

Кількість робочих місць у цехах фабрики обмежена. Відтак організатори акції пропонують ліпити вареники вдома і приносити їх у пункти збору.

 

Інеса Рейвен
Всі статті автора

Тернопіль

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Лис
25
Коли варто скористатися послугою замовлення вантажного таксі

У сучасному мегаполісі, де кожна хвилина на рахунку, вантажне таксі київ стало незамінним рішенням для тих, кому потрібно швидко та зручно перевезти речі, меблі, будматеріали чи обладнання. Така послуга поєднує оперативність, доступність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Лют
27
Ольга Ліщинська: Оформлена праця сприяє наповненню бюджетів та забезпечує соціальний захист працівників

Питання належного оформлення трудових відносин – один із пріоритетних напрямів роботи Державної податкової служби, органів місцевого самоврядування та Держпраці. Тож сьогодні в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області було проведено спільну робочу зустріч за участі в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольги Ліщинської, заступника начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктора Андрійчука та фахівців відомств.

Жов
16
Просвітницький захід для студентства технічного університету провів Освітній центр Верховної Ради України

Інтерактивна зустріч була проведена в рамках рамках поїздок Центру регіонами України. Учасники мали змогу ознайомитися з роботою Верховної Ради, її функціями та структурою.

Чер
29
Помер відомий лікар з Тернополя

З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату – 28 червня 2024 року відійшов у вічність відомий тернопільський лікар, анестезіолог, багаторічний заступник головного лікаря з медичної частини третьої міської лікарні м. Тернопіль, Русин Богдан Романович. Його відданість медицині та турбота про здоров'я мешканців нашого міста назавжди залишаться у нашій пам'яті.

НОВІ КОМЕНТАРІ