У двох районах Тернопільщини, Монастириському і Чортківському, спостерігається ріст захворюваності на коронавірус.
Негативну тенденцію епідеміологи пояснюють масовим порушенням карантину під час Різдвяних свят.
Минулої доби у Чортківському районі додалося 10 інфікованих, у Монастириському – 5. Ситуація із захворюваністю на коронавірус залишається напруженою та нестабільною.
«Стрімкий підйом захворюваності у Монастириському і Чортківському районах. Там ріст захворюваності пов’язаний зі святкуванням новорічних і різдвяних свят. Там поширився коронавірус серед священиків, один священик помер. Говорити про покращення епідситуації із COVID-19 не варто. Показники захворюваності залишаються на високих цифрах. Дехто може сказати, що раніше реєструвалися 300 – 400 випадків. Зараз 100 – 200. Але це є абсолютні цифри. Якщо говорити у відсотковому відношенні, то в нас, як було 30% позитивних від відібраного матеріалу, так воно і залишилося», – пояснює головна державна санітарна лікарка області Оксана Чайчук.
Інеса Рейвен
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLEЛюдині з дитинства властиво мріяти про власний куточок, про свій дім, свої правила, своя атмосфера, свій затишок.
25 лютого на Тернопільщині стартувала кампанії з вакцинації проти COVID-19. У перший день в області щеплення отримали 90 осіб. Це один з найвищих показників в Україні.
Спілкуємося з Іванечком Павлом Мирославовичем, бухгалтером-експертом ТОВ «Тер Аудит», заступником голови громадської ради ГУ ДПС у Тернопільській області:
Ви мрієте провести час за містом? Кемпінг стає все більш популярним видом відпочинку, але не всі знають, що взяти з собою в таку подорож. Туристичні та кемпінгові приналежності — незамінне спорядження в інвентарі кожного туриста.
Підприємці в Україні з острахом чекають на податкові перевірки. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій.