У рамках національного проєкту із розвитку підприємництва, який ініційований Міністерством цифрової трансформації України, у Тернополі відкриють центр підтримки підприємців Дія.Бізнес.
Проєкт має на меті інформаційну та практичну допомогу для представників мікро-, малого та середнього бізнесу. Відкриття центру заплановане на осінь цього року.
Як зазначила заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан, цьогоріч понад 50 громад виявили бажання створити центри підтримки підприємництва, а центр Дія.Бізнес у Тернополі сформує ком’юніті креативних людей малого та середнього бізнесу, які зараз є драйверами інновацій.
Заступник голови Тернопільської облдержадміністрації з питань цифрової трансформації Михайло Гапула інформує, у центрах Дія.Бізнес підприємці зможуть отримувати безкоштовні консультації, відвідувати бізнес-події та навчатися, дізнаватись про актуальні можливості розвитку та фінансові програми для бізнесу.
У центрі також буде доступне тестування продукту на спеціальній pop-up-локації. Підприємці, зокрема, зможуть обмінюватись досвідом та налагоджувати бізнес-зв’язки.
Центр Дія.Бізнес у Тернополі буде розташований у бізнес-центрі К15, що на вул. 15-Квітня.
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLEЗ часом занотував для себе десяток різних правил, які добряче допомагають у роботі та в житті загалом. Вони доволі прості, головне – не забувати їх використовувати. Може це ще комусь допоможе!
Війна ввійшла в Тернопіль новинами з екранів телевізорів та з дописами із соціальних мереж. І ось так в один момент невелике галицьке місто стало прихистком для тимчасово переміщених громадян з усієї України.
24 лютого 2022 Росія напала на Україну.
До уваги чоловіків, які прибули на територію тернопільської громади, негайно з'явитися у міську раду.
Що чекає на путіна? Зараз в росії починаються протести проти війни. Тисячі росіян просто зараз втрачають своїх близьких на цій війні. Війни, яку розпочато в інтересах однієї людини. В інтересах путіна.