Сьогодні, 20 лютого, відбулася церемонія закриття Олімпійських ігор у Пекіні.
Прапороносцем української збірної була досвідчена біатлоністка Олена Білосюк (Підгрушна), родом із Тернополя. Як зазначила сама прапороносиця, вона раніше ніколи не була присутня на закритті Олімпіади, хоч для неї це вже четверті Ігри. Біатлоністка висловила слова подяки за підтримку та підкреслила, що для неї велика честь і гордість нести український стяг.
Як відомо, на цьогорічний Олімпіаді в активі української збірної лише одна медаль – срібна. Її виборов фристайліст Олександр Абраменко. Це забезпечило Україні 25 місце у таблиці медалістів серед країн-учасниць. Найбільше «золота» цього річ здобула збірна Норвегії.
Фото - з Інтернету
Ірина К.
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
Безбар’єрність стає стійкою тоді, коли є люди, які щодня тримають її у фокусі уваги в громадах, міністерствах та інших установах. Саме про це йшлося під час першої зустрічі мережі амбасадорів безбар’єрності.
У сучасному мегаполісі, де кожна хвилина на рахунку, вантажне таксі київ стало незамінним рішенням для тих, кому потрібно швидко та зручно перевезти речі, меблі, будматеріали чи обладнання. Така послуга поєднує оперативність, доступність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Сьогодні свій ювілей святкує директорка Тернопільської спеціалізованої школи №7 — Галина Миколаївна Костюк.
Питання належного оформлення трудових відносин – один із пріоритетних напрямів роботи Державної податкової служби, органів місцевого самоврядування та Держпраці. Тож сьогодні в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області було проведено спільну робочу зустріч за участі в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольги Ліщинської, заступника начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктора Андрійчука та фахівців відомств.
Інтерактивна зустріч була проведена в рамках рамках поїздок Центру регіонами України. Учасники мали змогу ознайомитися з роботою Верховної Ради, її функціями та структурою.