Популярне

У Чорткові продають радянський пам’ятник-танк

Радянський танк Т-34, який роками стояв у Чорткові з 1975 року демонтували ще минулого року. Його планують продати, а виручені кошти передати на потреби ЗСУ.

   За таке рішення проголосувало більшість жителів громади. Рік танк зберігався і тепер місцева влада шукає способи, які допоможуть якнайвигідніше продати колишній пам’ятник. "Пройшов рік і два місяці від початку повномасштабної війни московії проти вільних українців і допомагати Силам оборони треба ще більше. Друзі, знайомі, експерти допоможіть дуже дорого і в законний спосіб продати цей радянський танк. Дуже прошу поради", – зазначив у Фейсбуці  міський голова Чорткова Володимир Шматько.
   На місці демонтованого танка у майбутньому планують звести пам’ятник усім загиблим захисникам України.

Фото - з відкритих джерел

 

Платформа https://gp8almaty.kz/sultan-all/ — удобный способ погрузиться в атмосферу азартных игр без риска.

Тернопіль

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Лис
25
Коли варто скористатися послугою замовлення вантажного таксі

У сучасному мегаполісі, де кожна хвилина на рахунку, вантажне таксі київ стало незамінним рішенням для тих, кому потрібно швидко та зручно перевезти речі, меблі, будматеріали чи обладнання. Така послуга поєднує оперативність, доступність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Лют
27
Ольга Ліщинська: Оформлена праця сприяє наповненню бюджетів та забезпечує соціальний захист працівників

Питання належного оформлення трудових відносин – один із пріоритетних напрямів роботи Державної податкової служби, органів місцевого самоврядування та Держпраці. Тож сьогодні в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області було проведено спільну робочу зустріч за участі в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольги Ліщинської, заступника начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктора Андрійчука та фахівців відомств.

Жов
16
Просвітницький захід для студентства технічного університету провів Освітній центр Верховної Ради України

Інтерактивна зустріч була проведена в рамках рамках поїздок Центру регіонами України. Учасники мали змогу ознайомитися з роботою Верховної Ради, її функціями та структурою.

Чер
29
Помер відомий лікар з Тернополя

З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату – 28 червня 2024 року відійшов у вічність відомий тернопільський лікар, анестезіолог, багаторічний заступник головного лікаря з медичної частини третьої міської лікарні м. Тернопіль, Русин Богдан Романович. Його відданість медицині та турбота про здоров'я мешканців нашого міста назавжди залишаться у нашій пам'яті.

НОВІ КОМЕНТАРІ