Популярне

На Вінниччині поставили таблички «купатись заборонено»

18 травня рятувальниками Вінниччини з метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах спільно з представниками обласних засобів масової інформації відвідали водойми районів області, на яких здійснюється неконтрольоване купання громадян ьпа провели роз’яснювальні роботи щодо дотримання правил поводження на воді.

Про це повідомляє прес-центр територіального управління МНС України у Вінницькій області. Під час рейду рятувальники провели роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил безпечного поводження на воді, вказали на виявлені порушення та вручили мешканцям тематичні листівки. На річках та озерах розмістили таблички із забороною купатися на необлаштованих водоймищах. До речі, у місті Вінниці дозволено купатися лише в трьох місцях: на Центральному пляжі, пляжі «Хімік» та пляжі на вулиці Гонти. Ще чотири місця, де дозволено (безпечно для життя і здоров’я) відпочивати та купатися, знаходяться у Немирівському та Гайсинському районах (по два) і один у місті Ладижин. Рятувальники звентались до батьків, щоб не лише не залишали без нагляду своїх дітей, а й проводили з ними бесіди щодо правил поведінки під час відпочинку на воді. На підприємствах та навчальних закладах також провеено відповідні бесіди та інструктажі з громадянами. Як зазначив начальник територіального управління МНС України у Вінницькій області полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук, на сьогоднішній день ситуація є незадовільною. Незважаючи на усі зусилля рятувальників застерегти населення від загибелі, кількість випадків необережного поводження на воді порівняно з минулим роком збільшилась. Як свідчить статистика, найбільше людей, гине від необережного поводження на воді, нехтуючи елементарними правилами, купання в необладнаних місцях, де відсутні рятувальні пости та невідомий стан дна водойм. Причинами трагічних випадків на воді з дітьми, що сталися за останні роки, є слабкий контроль батьків та недостатня робота з навчання дітей основам плавання в дошкільних та навчальних закладах.

Пише www.vinnitsa.info

Вінниця

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією