Популярне

Швейцарська перевірка у Вінниці

30-31 травня у Вінницькій області працюватиме група експертів Швейцарсько-українського проекту підтримки децентралізації DESPRO, яка перевірятиме провадження ІІ фази (2011-2013рр.) реалізації Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної ради. 30-31 травня у Вінницькій області працюватиме група експертів Швейцарсько-українського проекту підтримки децентралізації DESPRO на чолі із консультантом Феліксом фон Сурі. Проект реалізовується у Калинівському, Тульчинському та Іллінецькому районах області і стосується забезпечення централізованим водопостачанням жителів місцевих громад. 30 травня представники місії зустрілися з головою обласної Ради Сергієм Татусяком, з метою обговорення стратегічних питань співпраці обласної влади і DESPRO, механізмів двосторонньої взаємодії, впливу швейцарських програм на розвиток області. Сергій Татусяк подякував швейцарським партнерам та передав подяку уряду конфедерації за ефективно проведену І фазу проекту DESPRO у 2007-2010 роках та реалізацію ІІ фази, яка триває нині. «Проекти, які впроваджує швейцарська сторона на території Вінниччини, співзвучні із політикою держави та пріоритетами нашого регіону. А це – напрацювання нової моделі регіональної влади та розвиток громадянського суспільства», – зауважив Сергій Татусяк. Він додав, що область цінує не тільки фінансову допомогу швейцарців, а й їхню просвітницьку роботу, яка змінює підходи громад до управління своїми територіями. Фелікс фон Сурі зауважив, що уряд Швейцарії має твердий намір і надалі фінансувати проекти на території Вінницької області. «Ми вражені вашою енергією та бажанням зробити ще більше для людей. Також ми бачимо не просто людей, які реалізовують проект, а команду», – зазначив представник DESPRO. Гостей також зацікавив формат роботи Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, яка створена місяць тому, але вже має 58 членів. Фелікс фон Сурі схвалив наміри асоціації підтримувати місцеве самоврядування регіону, незалежно від Києва. Протягом двох днів перевіряльники працюватимуть у Калинівському, Тульчинському та Іллінецькому районах. Вони дадуть свою оцінку реалізованим проектам та зроблять висновки щодо того, чи варто апробовану у цих громадах модель перенести на інші райони області. Письмовий звіт про побачене експерти надішлють згодом. Довідка. У Вінницькій області DESPRO реалізує 10 проектів , а саме: Іллінецький район – села Іллінецьке, Чортория, Россоховате, Городок; Калинівський район – села Комунарівка, Нова Гребля, Черепашинці; Тульчинський район – села Ганнопіль, Клебань, Суворівське. Загальна вартість проектів 7,917 млн. гривень, з яких 2,2 млн. гривень кошти Проекту DESPRO, інші кошти це внесок місцевих бюджетів та громад.

ВИННИЦА.info

Вінниця

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією