Популярне

Стало відомо, про що говорили вночі Юлія Тимошенко і Штефан Фюле

 Екс-прем’єр Юлія Тимошенко закликала верховного комісара з питань розширення та європейської політики сусідства ЄС Штефана Фюле до якнайшвидшого укладення Угоди про асоціацію Україна-ЄС

 

 "У свою чергу, Штефан Фюле під час зустрічі з Юлією Тимошенко в понеділок пізно ввечері в слідчому ізоляторі запевнив її в тому, що ЄС буде уважно стежити за розвитком її справ, і наполягатиме на гарантуванні її права на справедливу апеляцію", — повідомили у прес-службі єврокомісара.

Зокрема, в повідомленні наголошується, що у комісара ЄС "була можливість провести приватну розмову з Тимошенко, поговорити про стан її здоров’я та про розвиток її справ".

"Я проінформував її про стурбованість з боку Європейського союзу цим процесом, і запевнив, що ми продовжимо уважно стежити за розглядом ходу її апеляції", — наголошується в повідомленні.

У прес-службі Фюле стверджують, що сторони обговорили перспективу довгострокової політичної асоціації Україна–ЄС, для якої "життєво важливо і необхідно широкий консенсус серед українців".

Крім того, Тимошенко закликала європейського комісара "до якнайшвидшого укладення Угоди про асоціацію".

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Лис
25
Коли варто скористатися послугою замовлення вантажного таксі

У сучасному мегаполісі, де кожна хвилина на рахунку, вантажне таксі київ стало незамінним рішенням для тих, кому потрібно швидко та зручно перевезти речі, меблі, будматеріали чи обладнання. Така послуга поєднує оперативність, доступність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Лют
27
Ольга Ліщинська: Оформлена праця сприяє наповненню бюджетів та забезпечує соціальний захист працівників

Питання належного оформлення трудових відносин – один із пріоритетних напрямів роботи Державної податкової служби, органів місцевого самоврядування та Держпраці. Тож сьогодні в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області було проведено спільну робочу зустріч за участі в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольги Ліщинської, заступника начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктора Андрійчука та фахівців відомств.

Жов
16
Просвітницький захід для студентства технічного університету провів Освітній центр Верховної Ради України

Інтерактивна зустріч була проведена в рамках рамках поїздок Центру регіонами України. Учасники мали змогу ознайомитися з роботою Верховної Ради, її функціями та структурою.

Чер
29
Помер відомий лікар з Тернополя

З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату – 28 червня 2024 року відійшов у вічність відомий тернопільський лікар, анестезіолог, багаторічний заступник головного лікаря з медичної частини третьої міської лікарні м. Тернопіль, Русин Богдан Романович. Його відданість медицині та турбота про здоров'я мешканців нашого міста назавжди залишаться у нашій пам'яті.

НОВІ КОМЕНТАРІ