Генеральний прокурор Віктор Шокін на сесійному засіданні у Верховні Раді, на подив усіх присутніх, вирішив продемонструвати відео за участю народного депутата Ігоря Мосійчука, де видно, що той домовляється і бере хабар за власні депутатські запити.
Судячи з картинки, відео було зняте на приховану камеру людиною, яка давала хабарі, а йшлося у ньому про незаконне покриття видобутку із кар’єрів та «такси» на отримання ліцензії. У відео також згадувався регіон Переяслава-Хмельницького. Перед тим, як продемонструвати цей «відеодоказ», Шокін зазначив, що Генеральна прокуратура розслідує кримінальне провадження за фактами вчинення тяжких і особливо тяжких злочинів одним з народних депутатів України.
За його словами, під час розслідування були проведені слідчо-розшукові дії та зібрані докази, що повністю підтверджують провину Мосійчука. А продемонстровані кадри – лише невелика частина зібраного слідчого матеріалу. Реакція глядачів у сесійній залі була очікуваною: усі депутати дружно побажали Ігорю Мосійчуку ув’язнення під викрики «Тюрма!» та «Ганьба!». Після цього 20 працівників Служби безпеки України зайшли до кімнати в будівлі Верховної Ради, де перебував нардеп, для його арешту.
.jpg)
На Мосійчука не одягли наручників, він не опирався та попрямував через кулуари під прицілом камер телеканалів та СБУ. На запитання журналістів, куди ведуть Мосійчука, голова «Радикальної партії» Олег Ляшко відповів: «Мабуть до суду». До затримання правоохоронці вели переговори з Олегом Ляшком, він вчинив скандал і намагався спровокувати на бійку Валерія Гелетея – керівника УДО.
.jpg)
Сам Мосійчук усі звинувачення відкидає і заявляє, що відео було змонтовано, а всі звинувачення проти нього, оприлюднені сьогодні в парламенті, назвав «помстою генпрокурора». Під час своєї «ходи» під руку із правоохоронцями Верховною Радою, Мосійчук привселюдно вигукував: «Я хочу, щоб всі знали, що це справа рук Порошенка. Порошенко піде слідом за Януковичем!».
Савко Лілія
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
У сучасному мегаполісі, де кожна хвилина на рахунку, вантажне таксі київ стало незамінним рішенням для тих, кому потрібно швидко та зручно перевезти речі, меблі, будматеріали чи обладнання. Така послуга поєднує оперативність, доступність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Сьогодні свій ювілей святкує директорка Тернопільської спеціалізованої школи №7 — Галина Миколаївна Костюк.
Питання належного оформлення трудових відносин – один із пріоритетних напрямів роботи Державної податкової служби, органів місцевого самоврядування та Держпраці. Тож сьогодні в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області було проведено спільну робочу зустріч за участі в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольги Ліщинської, заступника начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктора Андрійчука та фахівців відомств.
Інтерактивна зустріч була проведена в рамках рамках поїздок Центру регіонами України. Учасники мали змогу ознайомитися з роботою Верховної Ради, її функціями та структурою.
З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату – 28 червня 2024 року відійшов у вічність відомий тернопільський лікар, анестезіолог, багаторічний заступник головного лікаря з медичної частини третьої міської лікарні м. Тернопіль, Русин Богдан Романович. Його відданість медицині та турбота про здоров'я мешканців нашого міста назавжди залишаться у нашій пам'яті.