КНК Медіа продовжує вести фейсбук-трансляцію судового засідання Печерського суду м. Києва, де розглядається справа щодо продовження строку утримання під вартою раніше заарештованого народного депутата Ігоря Мосійчука.
Засідання Печерського районного суду у справі Мосійчука розпочалося. «З 8 жовтня Мосійчук госпіталізований. У зв’язку з тим, що в нього зараз середній ступінь важкості стану здоров’я, і навряд чи він покращиться найближчим часом, прошу долучити до матеріалів справи документи, що регламентують його режим дня в лікарні», – зазначив правозахисник Мосійчука Леонід Сіваков. Суддя Цокол задовольнила таке клопотання.
Зазначимо, що відповідно до закону «Про швидку допомогу», наказу Міністерства охорони здоров’я та наказу головного лікаря Київської міської лікарні, Мосійчук, як і будь-який госпіталізований громадянин, повинен дотримуватися певного розпорядку дня. У його випадку – з 8-разовим харчуванням.
Сам Мосійчук заявляє відвід слідчому прокурору Кислому, який, за словами депутата,
знімав відео, на якому Мосійчука нібито допитували і він зізнався.
.jpg)
У зв’язку з тим, що Мосійчуку необхідно провести фізпроцедури, суддя оголосила перерву до 14:00.
Тихолаз Ігор
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
У сучасному мегаполісі, де кожна хвилина на рахунку, вантажне таксі київ стало незамінним рішенням для тих, кому потрібно швидко та зручно перевезти речі, меблі, будматеріали чи обладнання. Така послуга поєднує оперативність, доступність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Сьогодні свій ювілей святкує директорка Тернопільської спеціалізованої школи №7 — Галина Миколаївна Костюк.
Питання належного оформлення трудових відносин – один із пріоритетних напрямів роботи Державної податкової служби, органів місцевого самоврядування та Держпраці. Тож сьогодні в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області було проведено спільну робочу зустріч за участі в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольги Ліщинської, заступника начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктора Андрійчука та фахівців відомств.
Інтерактивна зустріч була проведена в рамках рамках поїздок Центру регіонами України. Учасники мали змогу ознайомитися з роботою Верховної Ради, її функціями та структурою.
З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату – 28 червня 2024 року відійшов у вічність відомий тернопільський лікар, анестезіолог, багаторічний заступник головного лікаря з медичної частини третьої міської лікарні м. Тернопіль, Русин Богдан Романович. Його відданість медицині та турбота про здоров'я мешканців нашого міста назавжди залишаться у нашій пам'яті.