Близько 100 представників цивільного корпусу полку "Азов" пікетували захід організації "Український вибір", яку очолює Віктор Медведчук.
Про це повідомив "Громадському" представник корпусу Назар Кравченко.
За його словами, "Український вибір" організував публічне обговорення подій Євромайдану, проте "самих учасників протесту на захід не пускають".
"Або ми будемо присутні на цьому заході, або ви не проведете. Нас, Революцію гідності, хто її зробив, або ви будете обговорювати при нас, або ви це не обговорите, я вам це обіцяю", – заявив представник "Азову".
Також Кравченко представив виданню порядок денний "круглого столу", який активісти вилучили у організаторів.
В той же час, в "Українському виборі" заявили, що питання Майдану не обговорювалось.
На місці події були присутні правоохоронці, які спостерігали за пікетом. Однак, як заявили у МВС, звернення в поліцію від учасників "Українського вибору" не надходило, і підстав для втручання поліцейських у конфлікт також не було.
Нині захід "Українського вибору" завершений, однак представники "Азову" заявили, що "наступного разу їх буде ще більше"
Максим Вікулов
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
У сучасному мегаполісі, де кожна хвилина на рахунку, вантажне таксі київ стало незамінним рішенням для тих, кому потрібно швидко та зручно перевезти речі, меблі, будматеріали чи обладнання. Така послуга поєднує оперативність, доступність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Сьогодні свій ювілей святкує директорка Тернопільської спеціалізованої школи №7 — Галина Миколаївна Костюк.
Питання належного оформлення трудових відносин – один із пріоритетних напрямів роботи Державної податкової служби, органів місцевого самоврядування та Держпраці. Тож сьогодні в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області було проведено спільну робочу зустріч за участі в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольги Ліщинської, заступника начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктора Андрійчука та фахівців відомств.
Інтерактивна зустріч була проведена в рамках рамках поїздок Центру регіонами України. Учасники мали змогу ознайомитися з роботою Верховної Ради, її функціями та структурою.
З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату – 28 червня 2024 року відійшов у вічність відомий тернопільський лікар, анестезіолог, багаторічний заступник головного лікаря з медичної частини третьої міської лікарні м. Тернопіль, Русин Богдан Романович. Його відданість медицині та турбота про здоров'я мешканців нашого міста назавжди залишаться у нашій пам'яті.