Заступник Генерального прокурора Віталій Касько подає у відставку.
Відповідну заяву Віталій Касько зробив на брифінгу в понеділок у Києві.
"Я прийняв рішення звільнитися з органів прокуратури, ось мій рапорт, написаний сьогоднішнім числом", - зазначив він.
"Відразу після цієї конференції я подам рапорт на звільнення", - сказав він.
"Останньою краплею став черговий перерозподіл роботи ГПУ, Шокін забрав у мене всі функції і інструменти вести справи, над якими починала працювати наша команда", - додав він.
За словами Каська, він радився про своє рішення, і закордонні партнери визнали, що іншого шляху немає.
"ГПУ - це мертвий орган, у незалежність якого ніхто не вірить", - зазначив він.
Він додав, що не хотів би озвучувати за інших, чи йтиме у відставку хтось з його колег.
В самому рапорті, зокрема, йдеться, що керівництво прокуратури перетворило ГПУ на орган, де панує корупція і кругова порука, і будь-яка спроба змінити це становище відразу переслідується.
.jpg)
Максим Вікулов
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
У сучасному мегаполісі, де кожна хвилина на рахунку, вантажне таксі київ стало незамінним рішенням для тих, кому потрібно швидко та зручно перевезти речі, меблі, будматеріали чи обладнання. Така послуга поєднує оперативність, доступність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Сьогодні свій ювілей святкує директорка Тернопільської спеціалізованої школи №7 — Галина Миколаївна Костюк.
Питання належного оформлення трудових відносин – один із пріоритетних напрямів роботи Державної податкової служби, органів місцевого самоврядування та Держпраці. Тож сьогодні в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області було проведено спільну робочу зустріч за участі в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольги Ліщинської, заступника начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктора Андрійчука та фахівців відомств.
Інтерактивна зустріч була проведена в рамках рамках поїздок Центру регіонами України. Учасники мали змогу ознайомитися з роботою Верховної Ради, її функціями та структурою.
З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату – 28 червня 2024 року відійшов у вічність відомий тернопільський лікар, анестезіолог, багаторічний заступник головного лікаря з медичної частини третьої міської лікарні м. Тернопіль, Русин Богдан Романович. Його відданість медицині та турбота про здоров'я мешканців нашого міста назавжди залишаться у нашій пам'яті.