Популярне

Перетворюємо хобі на роботу.

Багатьом знайома ситуація, коли абсолютно не хочеться йти на роботу, тому що вона не приносить ніякої радості в житті. Коли черговий раз дзвенить будильник, ти готова його розбити, забути про роботу і спати далі. Але уся справа у фінансах, які примушують тебе вставати рано вранці і йти.

І ми ставимо собі питання: чому я не можу знайти роботу, яка приноситиме задоволення?
Незважаючи на такий стан справ, все ж практично у кожної людини, особливо у жінок, адже вони - творчі особи, є своє захоплення, яке приносить задоволення. І часто ми не бачимо потенціалу у своєму хобі, вважаючи його простим, нікому не потрібним, окрім нас самих. А даремно. Тому що, саме улюблена справа може принести людині і радість в житті, і фінансову незалежність.
Визначаємо своє захоплення і діємо.
Давайте подумаємо, як можна знайти своє місце в цьому житті і здійснити своє призначення. В першу чергу варто замислитися над тим, що вам приносить радість. Це може бути: спорт, творчість, рукоділля тощо.
Для багатьох людей хобі - це комп’ютер. Після важкого робочого дня ми розслабляємося, граючи в ігри, спілкуючись з друзями он-лайн, або просто шукаємо потрібну нам інформацію. А цей весь час можна і навіть потрібно проводити з користю, оволодіти знаннями та навичками, щоб створювати власні сайти, на яких можна непогано запрацювати. Інформації навкруги дуже багато, тому навчання може стати легким і швидким.
Інший варіант - стати професійним фотографом. Якщо ви ніколи не розлучаєтеся з фотокамерою і знімаєте усе і усіх навкруги, а головне, у вас це непогано виходить, то ви просто зобов’язані показати світу свій талант. Часто саме такі пристрасні любителі фотографії стають справжніми майстрами своєї справи. Сьогодні не є проблемою навчитися професійно знімати, навкруги стільки інформації і людей, що охоче допоможуть.
Спочатку, безумовно, це буде вашою другорядною роботою, до тих пір, поки ви не відчуєте твердий грунт під ногами, тобто не станете заробляти хоч би не менше основної зарплати. Реалізувати себе можна в різних напрямах. Наприклад, створювати шкільні фотоальбоми, такий вид діяльності дуже актуальний сьогодні, знімати дитячі свята. Непоганий дохід може принести фотографування весіль, це, мабуть, найбільш прибуткова справа для фотографа.
Ще один спосіб заробити на улюбленій справі - проводити весілля. Активні і товариські люди можуть знайти себе в цьому виді занятості. Цікаво, а головне прибутково. Тут взагалі спочатку можна підробляти тільки по вихідних. Професія тамади - це можливість реалізувати себе, застосувати свою фантазію, створювати справжні свята для людей. Тамада може стати хорошим помічником фотографа, підшукувати місця для весільної прогулянки, і там же просто неба проводити заходи, щоб було незвичайно та весело.
Хтось створює шедеври своїми руками: випікає торти на замовлення, в’яже ексклюзивні речі, шиє, малює, варить мило. І кожен отримує масу задоволення від виконаної роботи, особливо, якщо її оцінили належним чином. Тому, не варто ховати свій талант і винити долю в нездійснених мріях. Станьте будівельником свого щастя і працюйте на радість собі та людям!!!
 

Оксана Москалюк
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією