У питанні звільнення Савченко Вашингтон "виступає в якості зацікавленої сторони" .США НЕ будуть посередником в питанні звільнення української льотчиці Надії Савченко, яку засудили до 22 років позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії Росії. Про це заявив заступник держсекретаря США з політичних справ Томас Шеннон.
Томас Шеннон сказав, що в питанні звільнення Савченко Вашингтон "виступає не посередником, а зацікавленою стороною", повністю підтримуючи суверенітет і незалежність України. Шеннон також зазначив, що Савченко повинна бути повернута на Батьківщину.
"Заклопотаність американської сторони пов’язана з тими людьми, які затримані по обидва боки російсько-українського кордону. Необхідно повернути цих людей додому, тоді все буде хорошо, і вони не будуть заручниками непорозумінь між країнами", - додав дипломат.
Раніше в ЗМІ з’явилася інформація, що Савченко може бути обміняна на укладених в США росіян Віктора Бута і Костянтина Ярошенка. На ці дані відреагували в США. Вашингтон підкреслив, що виключає повністю можливість подібного обміну Савченко.
Гвоздєв Олексій
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
У сучасному мегаполісі, де кожна хвилина на рахунку, вантажне таксі київ стало незамінним рішенням для тих, кому потрібно швидко та зручно перевезти речі, меблі, будматеріали чи обладнання. Така послуга поєднує оперативність, доступність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Сьогодні свій ювілей святкує директорка Тернопільської спеціалізованої школи №7 — Галина Миколаївна Костюк.
Питання належного оформлення трудових відносин – один із пріоритетних напрямів роботи Державної податкової служби, органів місцевого самоврядування та Держпраці. Тож сьогодні в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області було проведено спільну робочу зустріч за участі в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольги Ліщинської, заступника начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктора Андрійчука та фахівців відомств.
Інтерактивна зустріч була проведена в рамках рамках поїздок Центру регіонами України. Учасники мали змогу ознайомитися з роботою Верховної Ради, її функціями та структурою.
З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату – 28 червня 2024 року відійшов у вічність відомий тернопільський лікар, анестезіолог, багаторічний заступник головного лікаря з медичної частини третьої міської лікарні м. Тернопіль, Русин Богдан Романович. Його відданість медицині та турбота про здоров'я мешканців нашого міста назавжди залишаться у нашій пам'яті.