ѕопул€рне

”чора в Ѕерл≥н≥ "Junge union" вимагав зв≥льненн€ пол≥твС€зн≥в в ”крањн≥

6 лютого п≥д ѕосольством ”крањни у Ќ≥меччин≥ представники молод≥жноњ орган≥зац≥њ "Junge union" провели акц≥юпротесту на захист украњнських пол≥твТ€зн≥в.
 

ѕро це пише сайт ”Ќ≤јЌ. "—оюз молод≥" – орган≥зац≥€ двох пров≥дних пол≥тичних парт≥й Ќ≥меччини: ’ристи€нсько-демократичного союзу, €ку очолюЇ канцлер Ќ≥меччини јнгела ћ≈– ≈Ћ№, та ’ристи€нсько-соц≥ального союзу.
«ћи, €к демократична орган≥зац≥€ молод≥, не можемо змиритис€ з тим, що де€к≥ наш≥ сус≥ди нехтують правами людини. ѕ≥сл€ того, €к демократична ѕомаранчева революц≥€ зазнала поразки в ”крањн≥, у ™вроп≥, окр≥м Ѕ≥лорус≥, з‘€вивс€ ще один режим, €кий використовуЇ в €кост≥ пол≥тичного ≥нструменту репрес≥њ», - сказав голова рег≥онального п≥дрозд≥лу —оюзу молод≥ у Ѕраденбурз≥ ’анс-¬≥льхельм ƒюнн.

 ѕредставник молод≥жноњ орган≥зац≥њ ’ƒ—-’—— наголосив, що "ёл≥€ “имошенко, €ка уособлювала над≥њ громад€н ”крањни на демократизац≥ю держави, була засуджена в результат≥ показового процесу, €кий суперечив принципам правовоњ держави. « того часу вона перебуваЇ за іратами у нелюдських умовах». 

—усп≥льство

якщо ви пом≥тили помилку, будь ласка, вид≥л≥ть неправильний текст та натисн≥ть Ctrl+Enter. ƒ€куЇмо, що робите нас кращими.


 оментар≥

Ѕудь ласка, не пиш≥ть пов≥домленн€, що м≥ст€ть образлив≥ ≥ нецензурн≥ вислови, заклики до м≥жрел≥г≥йноњ, м≥жнац≥ональноњ та м≥жрасовоњ ворожнеч≥. “ак≥ коментар≥ будуть видален≥.

система комментуванн€ CACKLE

¬иб≥р редакц≥њ

¬ер
20
“ерноп≥льська —јƒ п≥аритиме своЇ кер≥вництво на м≥сцевому телеканал≥ за 130 тис€ч

—лужба автомоб≥льних дор≥г у “ерноп≥льськ≥й област≥ в≥ддасть 130 тис. грн м≥сцевому телеканалов≥ Ђ≤Ќ“Ѕї за висв≥тленн€ своЇњ д≥€льност≥. ¬≥дпов≥дний догов≥р п≥дписали з ѕѕ Ђ“елерад≥окомпан≥€ Ђ—майлї.

„ер
21
ћости “ерноп≥льщини догл€датиме ексф≥рма батька кер≥вника м≥сцевоњ —јƒ

—лужба автомоб≥льних дор≥г у “ерноп≥льськ≥й област≥ в≥ддасть 52 млн грн “ќ¬ Ђ—пец-Ѕуд —тандартї за поточний др≥бний ремонт та утриманн€ штучних споруд на автомоб≥льних дорогах державного значенн€ в “ерноп≥льськ≥й област≥.

–еклама
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx

Ќќ¬≤  ќћ≈Ќ“ј–≤


parkovka.ua

«роблено web-студ≥Їю