Після різкого зниження рівня життя в Україні протягом 2012-2016 років дедалі більшої популярності набрали так звані магазини секонд-хенду. Люди готові купувати брендові речі за 200-300 гривень, оскільки у магазинах та на ринках їхня вартість у рази вища.
Мода на сьогодні дуже мінлива річ, тому зникає потреба скуповувати речі за грандіозні ціни, щоб через місяць-два шукати можливість придбати щось, що в більшій мірі відповідає тренду. Та й дозволити собі це може далеко не кожен. Нині кількість «секондів» збільшується і неабияк зростає попит у споживачів на них. За прогнозами експертів ринок секонд-хенду щорічно зротає на 11%, а прибутки від них сягають десятків мільярдів доларів. За попередніми даними в Україну щорічно завозять близько 100 тисяч тонн стокового одягу.
Якщо ж говорити про ситуацію у Тернополі, то ми нарахували більше 25 даних магазинів, розміщених в різних куточках міста.Найбільші з них: «Євро секонд хенд», «Second Hand», «Одяг з Європи», «Планета секонд хенду». Власники секондів пропонують чоловічий, жіночий та дитячий відділи одягу. Тут можна знайти речі з етикетками "H&M", "Mango", "Zara", "Bershka", "Adidas", "Reebook". Чимало з них виглядають, як нові. Вартість одного кілограма стоку в перший день продажу сягає в середньому 200 гривень, далі з кожним днем ціна знижується навіть до 15 гривень за кілограм. Тернополяни надають перевагу одягу «з чужого плеча», оскільки за таку вартість в брендових магазинах одягнутись неможливо.
Марта Карпенко
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
Криптопроцесинг - це відносно нова технологія, яка набирає популярності в сучасному цифровому світі як серед підприємств, так і приватних осіб. Це безпечний, економічний та ефективний спосіб обробки онлайн-платежів.
15 лютого ми відзначаємо Стрітення Господнє - зустріч людини із Богом, поєднання мирського і духовного начала.
Часи недовірливого ставлення до ринку криптовалют давно минули, і сьогодні дедалі більше українців цікавляться технологією блокчейн. В цьому є сенс, адже інвестиції в цифрові гроші окупаються в рекордно короткі терміни, а можливості сучасних платіжних сервісів дозволяють не просто переводити фіатні кошти в криптовалюту, а й розплачуватись їй в онлайн- та офлайн-магазинах.
Цьогоріч Різдво набуло особливого та сакрального сенсу, адже позбулося багатьох зовнішніх атрибутів, залишивши лише віру та традиції. Кожна людина сьогодні відчуває себе двояко, адже постала перед світом оголеним нервом з усіма своїми радостями та бідами.
Довгий час він асоціювався із символічними подарунками раз на рік чоловікам та хлопчикам, які хотіли б стати супергероями, коли виростуть.