Популярне

Мілінська церква

Після заборони Никонівським церковним собором 1653р. будівлі шатрових церков прагнення зводити високі споруди, такі, щоб вони височіли над рядовими будівлями, виділяючись незвичністю, далекою від утилітарних практичних потреб, і залишалися як пам'ять свого часу, знайшло вираження в образі ярусних церков. Їх почали будувати у великій кількості з кінця XVII ст. і особливо чудові по красі пам'ятники цього роду, споруджені з цегли і каменю, збереглися в підмосковних селах. У побудованій через сто років після них Мілінської церкви можна бачити стійкість давніх традицій - в ці роки в столицях полнлстью панував класицизм. Храм в Міліні зрубаний з двох восьмериків на четвертині з двома невисокими прирубами - вівтарем і трапезною, що становлять єдиний об'єм.

Згодом, ближче до середини XIX століття, бажання надати більшу значущість скромній сільській церковці змусило змінити композицію споруди. Трапезна була розширена, з заходу з'явилася дзвіниця. Своєю великою масою і грубим силуетом вона візуально придавила саму церкву, яка стала виглядати придатком до високої чотириярусної вежі дзвіниці.

Мабуть, тоді ж відповідно до змінених смаків офіційних церковних властей будівлю було обшито дошками, прикрашено колонами, пілястрами і карнизами в класичному дусі, покрито залізом. Все це позбавило дерев'яну церкву притаманної їй спочатку теплоти і ліричності.

Наше

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Тра
14
День матері: символіка, молитва та безумовна любов

День матері - це дуже символічне свято, адже відзначає не просто жінок, що народили дітей. В ньому йдеться, про ніжність вселенського масштабу, про молитву, яку вони завжди носять у своїй душі, про дім, куди ми вже дорослими повертаємося по силу, наснагу і безумовну любов.

Бер
30
Надання послуг фулфілменту в Тернополі: що це таке і як воно працює?

Фулфілмент - це процес зберігання, управління та доставки товарів клієнтам. Це важлива складова успіху будь-якого бізнесу, який має онлайн-присутність. Фулфілмент-центри надають комплексні послуги, які включають зберігання товарів, управління запасами, обробку замовлень, упакування та доставку.

Лют
21
Thedex Cloud - Криптопроцесинг для вашого бізнесу

Криптопроцесинг - це відносно нова технологія, яка набирає популярності в сучасному цифровому світі як серед підприємств, так і приватних осіб. Це безпечний, економічний та ефективний спосіб обробки онлайн-платежів.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією