Розвиток інформаційних і комп’ютерних технологій не стоїть на місці. Сьогодні робиться все, щоб життя людини було максимально комфортним. Так, якщо десять років тому користувачами стільникових телефонів були лише бізнесмени та ділові грошовиті громадяни, то зараз мобільні телефони є навіть у першокласників та пенсіонерів, при чому досить якісні.
Стрімкий розвиток технологій дозволяє реалізовувати найсміливіші задуми. Однією з таких блискучих ідей стало створення і широке використання проекційного обладнання.
Мультимедійні проектори є дуже популярними серед неймовірної кількості пристроїв відтворення інформації. Вони дають змогу провести презентацію вдаючись до демонстрації таблиць, графіків, діаграм, текстів і навіть рекламних роликів, ефективно провести урок чи семінар. А ще квартиру чи будинок завдяки проектору можна перетворити у кінотеатр. Без проектора сьогодні важко уявити будь-яку конференцію, виставку, семінар, нараду, консиліум чи навіть навчальний курс.
Основні області застосування проекторів для відображення електронних сигналів:
• відеотеатр (показ відеофільмів вдома та в залах);
• презентації, включаючи обладнання стендів на виставках, залів для конференцій (для сучасної ділової людини, завдання презентувати свій товар або послугу є напевно найважливішим, також не секрет, що картинки крутіше тексту, а якщо картинки інтерактивні (можна потикати, покрутити і навіть відтворити), то ваш клієнт буде сидіти відкривши рот);
• освіта та навчання, тренажери (проектор – універсальний засіб відображення інформації практично з будь-якого джерела сигналу, а в разі зв’язки проектора та інтерактивної дошки (або проектора з інтерактивною насадкою або інтерактивного проектора) він здатний замінити і шкільну дошку, і різнокольорові олівці, і лінійки з циркулями);
• управління, обладнання робочих місць диспетчерів;
• масові заходи: розважальні, культурні, спортивні, громадські (проектор можна використати на дні народженні, весіллі чи ювілеї, на вечірці чи корпоративі).
Закономірно виникає запитання, а чи зможете ви собі дозволити придбати власний проектор, адже це не дешеве задоволення і не кожному воно по кишені. Цю проблему за вас уже вирішила комп’ютерна фірма «VIVAT SERVICE», яка надає можливість оренди проекційного обладнання (проектора, проекційного екрану, колонок, презентера) подобово у місті Тернополі. Хочете провести гучне дійство, але недостатньо потужності у програвача? – Орендуйте колонки Sven BF-21 у «VIVAT SERVICE» і вас почують на іншому кінці міста. Хочете, щоб те, що ви покажете побачило якомога більше людей? – Телефонуйте у «Віват-сервіс» і замовляйте на прокат проекційний екран та проектор ViewSonic PJD5134 (VS14928) і вас запам’ятають. А презентер Logitech Wireless Presenter R400 завдяки червоному лазерному променю вказівки допоможе вам керувати увагою глядачів і вирішувати, на чому саме зробити акценти.
Телефонуйте за номерами (067) 350 62 55 або (067) 208-79-77 і беріть на прокат проекційне обладнання необхідне вам у «VIVAT SERVICE».
Ірина Бучковська
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
Фулфілмент - це процес зберігання, управління та доставки товарів клієнтам. Це важлива складова успіху будь-якого бізнесу, який має онлайн-присутність. Фулфілмент-центри надають комплексні послуги, які включають зберігання товарів, управління запасами, обробку замовлень, упакування та доставку.
Криптопроцесинг - це відносно нова технологія, яка набирає популярності в сучасному цифровому світі як серед підприємств, так і приватних осіб. Це безпечний, економічний та ефективний спосіб обробки онлайн-платежів.
15 лютого ми відзначаємо Стрітення Господнє - зустріч людини із Богом, поєднання мирського і духовного начала.
Часи недовірливого ставлення до ринку криптовалют давно минули, і сьогодні дедалі більше українців цікавляться технологією блокчейн. В цьому є сенс, адже інвестиції в цифрові гроші окупаються в рекордно короткі терміни, а можливості сучасних платіжних сервісів дозволяють не просто переводити фіатні кошти в криптовалюту, а й розплачуватись їй в онлайн- та офлайн-магазинах.
Цьогоріч Різдво набуло особливого та сакрального сенсу, адже позбулося багатьох зовнішніх атрибутів, залишивши лише віру та традиції. Кожна людина сьогодні відчуває себе двояко, адже постала перед світом оголеним нервом з усіма своїми радостями та бідами.