Літній відпочинок у горах – хороший варіант провести вихідні чи вільний час.
Що саме краще взяти з собою і як це помістити в рюкзак?
Якщо ви йдете в гори з ночівлею, то відповідно обідати і вечеряти вдома Ви явно не будете. Тому візьміть: кружку, миску, ложку та ніж. Це самі необхідні речі, адже без них можна залишитись голодному як вовк. Посуд краще брати такий, що не б’ється, це зручніше як по вазі так і по затратам.
Недостатньо взяти посуд, потрібно ще й засоби для приготування страв. Можна влаштувати пікнік, то пригодиться картопля, хліб, сало, овочі для салату.
Можна взяти казанок і вже щось приготувати інше.
Якщо Ви йдете надовго то обов’язково повинна бути аптечка. Бувають різні випадки, а швидку допомогу в гори не викличеш. Тому завжди майте:
Бинт, йод, пластир, таблетки від болю: голови, живота.
Варто приділити увагу власному одягу. Взуття має бути зручним, щоб не натерти мозолів, може бути холодно тому, варто мати взуття таке, щоб у них стали теплі шкарпетки. З одягу потрібно: теплий светр, шкарпетки, термобілизна, бо повірте вночі в горах дуже холодно та вітряно.
Пам’ятайте і про погодні умови. Вас може зустріти негода. Краще прихопіть дощовика та накидку для рюкзака, якщо хочете мати речі сухими.
Варто мати ліхтар. Інколи намет може бути поставлений віддалено від води, наприклад, то краще його мати із собою.
Ну і основне – намет і карта. Намет повинен бути надійний, бо якщо застане дощ чи вітер Ви зможете захиститись. Карта – звісно, якщо Ви не знаєте місцевості і не орієнтуєтесь тут, то тут лише карта – друг.
Перевіряйте та уважно складайте речі! Не забудьте взяти з собою позитив.
Іннеса Свіца
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
У сучасному мегаполісі, де кожна хвилина на рахунку, вантажне таксі київ стало незамінним рішенням для тих, кому потрібно швидко та зручно перевезти речі, меблі, будматеріали чи обладнання. Така послуга поєднує оперативність, доступність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Сьогодні свій ювілей святкує директорка Тернопільської спеціалізованої школи №7 — Галина Миколаївна Костюк.
Питання належного оформлення трудових відносин – один із пріоритетних напрямів роботи Державної податкової служби, органів місцевого самоврядування та Держпраці. Тож сьогодні в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області було проведено спільну робочу зустріч за участі в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольги Ліщинської, заступника начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктора Андрійчука та фахівців відомств.
Інтерактивна зустріч була проведена в рамках рамках поїздок Центру регіонами України. Учасники мали змогу ознайомитися з роботою Верховної Ради, її функціями та структурою.
З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату – 28 червня 2024 року відійшов у вічність відомий тернопільський лікар, анестезіолог, багаторічний заступник головного лікаря з медичної частини третьої міської лікарні м. Тернопіль, Русин Богдан Романович. Його відданість медицині та турбота про здоров'я мешканців нашого міста назавжди залишаться у нашій пам'яті.