Популярне

«Ячмінь» на оці: причини, симптоми, лікування

«Ячмінь» - гнійне утворення на слизистій оболонці повіки, який викликає не лише больові відчуття, але й суттєво псує зовнійшій вигляд обличчя. Жоден аматорський чи професійний макіяж не здатен замаскувати цей червоний надутий горбик.

Причини його появи бувають різні:
-    переохолодження;
-    ослаблення імунної системи;
-    авітаміноз;
-    при наявності фурункульозу;
-    при захворюваннях ендокринної системи;
-    недотримання елементарних правил гігієни;
-    при порушеннях роботи шлунково-кишкового тракту (наприклад, гастритах, здутті та інших).

Дуже важливо «не запускати» процес лікування основних причин появи «ячменю».  Вчасна діагностика можлива, якщо знати перші симптоми його появи:
1.    Невелика припухлість на кінці повіки (і верхній, і нижній).
2.    Біль при натискуванні на припухлість.
3.    Утворення гнійника на припухлості.
4.    У деяких випадках – підвищена температура тіла, головний біль.

З часом гнійник сам проходить, але можна прискорити цей процес . Лікарі часто рекомендують протизапальні мазі для очей ( тетрацеклвнова – одна з найпопулярніших), а також зовнішнє оброблення «ячменю» зеленкою, етиловим спиртом.

Народна медицина також зробила сій внесок у лікування цього захворювання у вигляді примочок і лікувалиних масок. Наприклад, чорний чай прикладають до хворого місця (можна використані чайні пакетики).


 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією