Популярне

Знову ця мігрень…

Той, хто хоч раз пережив напад мігрені знає, яких страждань і неприємних відчуттів вона завдає. Мігрень вважається неврологічною хворобою, при цьому біль локалізуються в одній частині голови.

Для більш ефективного лікування варто підійти до цієї хвороби з різних сторін: психотерапія, медикаменти і не забути про народні способи.

У першу чергу потрібно з’ясувати причину виникнення болю. Це можуть бути і запахи, і нервове напруження, постійні стреси, хвилювання.

Правильне лікування може призначити лише лікар. Як правило, звичайні болезаспокійливі препарати не допомагають при мігрені.

З мігренню боролися ще тоді, коли таблеток і не існувало. Наприклад, змішати в однакових пропорціях траву пустиника, квіти ромашки, траву сушениці, листя ожини, квіти піжми. Запарити кип’ятком і дати настоятися. Пити настій півсклянки тричі на день.

Щоб хоч якось полегшити біль, відпочиньте у темному приміщенні, адже при нападах мігрені спостерігається чутливість до світла. Це тільки погіршить ситуацію.

Прикладіть холодний компрес, забезпечте тишу і спокій.

Масаж голови також трохи полегшить біль. Для цього потрібно сісти на стілець, поставити лікті на стіл і опустити голову. Протягом декількох хвилин масажними рухами розтирати шкіру голови за годинниковою стрілкою, а потім проти годинникової.
 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією