Одним із чинників які негативно впливають на наше здоров’я вважається хвилювання. Для того щоб зберегти своє здоров’я чи покращити його в першу чергу нам потрібно навчитися долати хвилювання.
Ніби нічого складного в цьому немає на перший погляд, проте не кожному це вдається. Протягом століть багато філософів, письменників, вчених тай простих людей пробували провести паралелі між щастям та хвилюванням. Так наприклад Джордж Бернар Шоу вважав що «Таємниця наших нещасть у тому, що в нас є забагато вільного часу на те, щоб міркувати, щасливі ми чи ні». Адже й справді чим більше людина задумується над своїм життям, тим більше в неї виникає проблем та незадоволень. Але з іншої сторони, коли в нашому житті виникає чорна полоса і проблеми виринають одна за іншою, то ми постійно нагнітаємо ситуацію, накручуємо себе тим самим хвилюємося та ускладнюємо і так не просте становище. А чи пробували ми хоча б раз не звертати увагу на проблему? Не виходить… Скажете легко говорити, коли вона стосується когось іншого?! Можливо… Але ж попробувати можна. Одним із найпростіших способів боротьби із хвилюванням в той же час найсильнішим є зайнятість. Все просто і легко – будьте зайнятті. Як сказав Дейл Карнегі «Займайтеся ділом. Це найдешевші ліки в світі – й одні з найкращих». І це дійсно так. Адже коли ви займаєтеся справою ви поринаєте в неї з головою забуваючи про усі проблеми до того. Хвилювання кудись дівається і досить часто в такі хвилини ви можете побачити вихід із найскладнішої ситуації.
Ще одним хорошим методом лікування від хвилювання є історія. Як саме? Якщо ви постійно вивчаєте історію то ви бачити через що проходили люди: війни, голодомори, тортури, рабства тощо. Невже у порівнянні із цим ваші проблеми є значними?!
Марійка Міньковська
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLEСтаном на 22 квітня в Тернопільській області лабораторно підтверджено 64021 випадок інфікування COVID-19.
Жителі Тернополя можуть повідомити про проблеми які їх турбують та проблеми у громаді, залелефонувавши на "гарячу лінію" міської ради, дзвінок на даний номер є безкоштовним.
Кабмін продовжив режим надзвичайної ситуації через пандемію коронавірусу в Україні до 30 червня.
В результаті дотримання карантинних обмежень жителями міста, у Тернополі знижується кількість хворих на COVID-19 та збільшується число осіб , що одужують.
Станом на 21 квітня в Тернопільській області лабораторно підтверджено 63664 випадки інфікування COVID-19.