Популярне

Найкращий спосіб відновити сили – 15-ти хвилинний сон.

Проблема з якою стикається кожний з нас, це в післяобідній час  велика сонливість. І здається, ніщо в цей час не може допомогти, ні кружка кави, ні тим більше, умивання холодною водою. В такому випадку потрібно «вибивати клин клином» - іншими словами якщо ваш організм виснажився і вам необхідно відновити сили, тоді поспіть.

Якщо робочий графік вам цього не дозволяє, то привчіться до 15-ти хвилинного сну.
В загальному більшість людей мають однаковий добовий ритм, який складається з 16 годин неспання та з 8 годин сну. Одні вченні доказують, що це здоровий сон, який потрібен кожній людині, інші вважають, що це звичка, яка виробилася протягом життя в нас. А спати нам потрібно як немовлята сплять, чергуючи 3-4 години сну із таким самим періодом неспання. Сам сон для людського організму виступає як захисний стан організму від негативних впливів оточуючого середовища.
Кожний організм сам пристосовується як до навколишнього середовища, так і до режиму сну. Наприклад Едісон спав протягом доби 2-3 години, Шиллер і Гете по 5 годин протягом доби, а великий художник Леонардо да Вінчі на добу спав лише півтори години, але протягом дня кожні чотири години він дрімав лише 15 хвилин.
Хтось скаже, що за 15 хвилин навіть не встигне заснути, але це так спочатку. Коли ви налаштовуєте організм, що у вас лише є 15 хвилин протягом яких він має можливість віддихнути, то він їх використає. Навіть якщо вам буде здаватися, що ви не спите, що ви чуєте усі звуки, то все одно ваш мозок за той час встигне оновитися та відпочити, а тіло – розслабитися. Головним, як на мене, у такому сні є вчасно проснутися і змусити себе стати разом із будильником, адже далі спрацьовує принцип «що забагато, то не здорово».
 

Марійка Міньковська
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією