Сьогодні побачити на підвіконнях квіти у горщиках – не дивина, але у наш час їх сприймають переважно лише як прикрасу у домі, а дарма. Чим більше рослинності у приміщенні, тим краще.
Це не тільки красиво і затишно, а й корисно. У приміщеннях постійно накопичуються шкідливі речовини, які виділяє «хімія» у результаті нашого користування (наприклад, миючі засоби) або повітря з вулиці.
Очистити кисень, яким ми дихаємо нам допоможуть саме кімнатні рослини. Кактус відіграє далеко не останню роль у цій важливій для здоров’я справі. Їх існує безліч видів: колючих і не дуже. Особливо корисні, у даному випадку, саме з довгими голками.
Їхній непривабливий вигляд декого відлякує і породжує негативні забобони. Наприклад, кажуть, що незаміжнім жінкам не можна тримати у домі кактус (чоловіки «не приживаються»), подарувати цю рослинку – до розлуки.
Не можна, звичайно, в усіх проблемах звинувачувати тільки кактус, тим більше, що у нього є ще одна, не менш важлива у сучасному світі можливість – захищати людину від електромагнітного випромінювання. Тому, якщо Ви скептично ставитеся до усіх повір’їв та забобонів, можете сміливо оточити Ваш комп’ютер, телевізор та інші прилади цими зеленими колючками.
Користі від них точно більше, ніж шкоди.
Ірина Кардаш
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
У сучасному мегаполісі, де кожна хвилина на рахунку, вантажне таксі київ стало незамінним рішенням для тих, кому потрібно швидко та зручно перевезти речі, меблі, будматеріали чи обладнання. Така послуга поєднує оперативність, доступність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Сьогодні свій ювілей святкує директорка Тернопільської спеціалізованої школи №7 — Галина Миколаївна Костюк.
Питання належного оформлення трудових відносин – один із пріоритетних напрямів роботи Державної податкової служби, органів місцевого самоврядування та Держпраці. Тож сьогодні в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області було проведено спільну робочу зустріч за участі в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольги Ліщинської, заступника начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктора Андрійчука та фахівців відомств.
Інтерактивна зустріч була проведена в рамках рамках поїздок Центру регіонами України. Учасники мали змогу ознайомитися з роботою Верховної Ради, її функціями та структурою.
З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату – 28 червня 2024 року відійшов у вічність відомий тернопільський лікар, анестезіолог, багаторічний заступник головного лікаря з медичної частини третьої міської лікарні м. Тернопіль, Русин Богдан Романович. Його відданість медицині та турбота про здоров'я мешканців нашого міста назавжди залишаться у нашій пам'яті.