Популярне

Світова чемпіонка з Тернополя

На етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики Тернополянка Анастасія Бачинська виборола «золото»

Тернопіль; Тернопіль 2021; Тернопільська область; Тернопільщина; Україна; Спорт; Тернопільські спортсменки; Каное; Байдарка; Золота медаль; Срібна медаль; Анастасія Бачинська; Золото; Срібло; Гімнастика; Кубок світу; Болгарія; Сімнадцятирічна чемпіонка; Спортивна гімнастика; Кубок світу із спортивної гімнастики; Тернопільська чемпіонка;

В етапі Кубка світу, що проходив 27-30 травня у Болгарії, збірна команда України зі спортивної гімнастики взяла участь.

Сімнадцятирічна тернополянка Анастасія Бачинська стала чемпіонкою у вправах на колоді у перший день фіналів українська команда здобула дві золоті нагороди. Ілля Ковтун - виграв у вправах на коні.

У кар’єрі Анастасії Бачинської це вже друга знакова нагороа в її житті. У 2019 році на Кубках світового виклику зі спортивної гімнастики, тернополянка здобула «срібло» у вправах на колоді в Парижі.