Професійна реабілітація та соціальна інтеграція в Тернополі

З метою реалізації державної політики у сфері професійної реабілітації інвалідів Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів (с. Лютіж, Вишгородського р-ну, Київської обл.) надає можливість пройти безоплатно, за державні кошти, професійну реабілітацію та соціальну інтеграцію у суспільство людей з обмеженими фізичними можливостями.

Французький рок-гурт “The Irradiates” в Тернополі

Радіаційним роком заразять тернополян у “Козі” 29 квітня. До нашого міста, в рамках українського туру, приїжджає французький рок-гурт “The Irradiates”.

Молодих людей в Тернополі навчили робити штучне дихання

Тернопільських школах навчали, як робити штучне дихання, та куди тікати, якщо трапиться велика аварія. Заходи складались з двох частин теорії про надзвичані ситуації, та практики. Все це відбувалось в рамках Дня цивільного захисту.

Люди з повітряними кульками питали тернополян незвичайне (фото)

Люди у яскравих футболках підходили до тернополян із незвичними запитаннями. Втім, це не були сектанти, а – податкові волонтери. Тримали в руках повітряні кульки та перепиняли перехожих. Далі – щось говорили про податки студенти ТНЕУ, такий флешмоб придумали податківці.

В Тернопіль інвестували 200 мільйонів доларів

«Сьогодні на Тернопільщині «працює» 200 мільйонів доларів прямих іноземних інвестицій, у тому числі з залученими кредитами», – наголосив начальник управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності ОДА Василь Кравець, аналізуючи зроблене в області за минулий рік. – Смак приходить під час роботи. І коли ця робота до снаги, інвестори починають залучати своїх друзів, партнерів».

Селяни Тернопільщини викопують снаряди

5 вибухонебезпечних предметів виявлено на території Тернопільської області з початку сезону, повідомили у територіальному управлінні МНС у Тернопільській області.

Тернопільські ради змінили назви

Депутати Тернопільської обласної ради прийняли рішення про зміну назв двох сільських рад у Борщівському районі

Тернопільщина зацвіла

Відео

Нове освітлення на Тернопільському стадіоні

26 квітня 2012 року близько 21:00 тестували освітлення на центральному стадіоні міста. Люди, які готують його до відкриття – вони переживають, щоб вандали не зіпсували свята і жодним чином не перешкодили дійству.

Церкву над ставом знову перефарбовують. Фото

Надставну церкву в Тернополі знову перефарбовують. Тепер їй надають майже такого ж кольору, який був раніше – сірого.

Етно-рок гурт «Гайдамаки» матиме нове ім’я

Тепер він називатиметься «Kozak System». Найближчим часом в інтернеті з’явиться кліп на нову пісню гурту, яка стане основою майбутнього альбому.

Озброєні іноземці захопили заручників в «Подолянах» і вимагають викуп (фото)

Іноземці захопили в заручники глядачів кінотеатру «Сінема Сіті», що в Подолянах і вимагають викуп.

10 мільйонів гривень потрібно на реставрацію Тернопільського замку

План реконструкції Тернопільського замку презентували минулого тижня на міжнародній науково-практичній конференції “Тернопіль і Тернопілля в історії та культурі України і світу”, що відбулася в педуніверситеті.

Чемпіонат з хокею хочуть провести в Тернополі

Провести всеукраїнський чемпіонат з хокею на Тернопільському ставі взимку хоче група місцевих ентузіастів.

26 ³ , , .

46- . , , . ᒺ .

27

, , . . 27 .

В Тернополі пройде чемпіонат з інтелектуально – розвиваючих ігор

30 квітня, 1, 2 травня 2012 року в приміщенні Тернопільської ЗОШ №10 відбудеться 6-й відкритий чемпіонат Галичини з інтелектуально – розвиваючих ігор імені Юрія Беркити.

Завдяки свідомим тернополянам викрили підпільні салони гральних автомати

На один з недільних радіоефірів за участю міського голови Тернополя Сергія Надала зателефонував слухач, який повідомив про функціонування підпільних салонів гральних автоматів на території міста.

Прокуратури і міліціянти вирішили боротися з корупцією разом

6 квітня, відбулося спільне розширене засідання колегії прокуратури Тернопільської області та УМВС України в Тернопільській області. На порядок денний заходу винесено питання про стан протидії злочинності та корупції, у тому числі їх організованим формам, захисту громадян від злочинних посягань, насамперед, грабежів, розбоїв, умисних тяжких тілесних ушкоджень і вбивств.

² в


parkovka.ua

web-䳺