Шановні співвітчизники! Сьогодні ми відзначаємо День Незалежності України. Комітет Народного Контролю висловлює слова величезної подяки всім, для кого поняття «незалежність» стало сенсом усього життя.
Незалежність – це цілісність кордонів і Єдина Україна, це свобода сьогодні і завтра, це впевненість і гарантії щасливого життя для нас і наших дітей. Кожен, хто став на захист Незалежності, був, є і буде героєм: воїн, лікар, вчитель чи громадський діяч. У нашій боротьбі кожному приготована своя роль і внесок кожного з нас має велике значення!
Країна стоїть перед новими горизонтами і зупинити процес набуття справжньої свободи вже неможливо. Ми, активісти КНК, в день Незалежності України кожен даємо обіцянку робити все, що б наступного року по Хрещатику йшли не тільки воїни-визволителі, герої-волонтери, але, насамперед, громадяни вільної і незалежної країни!
Україна – єдина і неподільна! Тільки перемога!
Слава Україні!
Сіваков Леонід
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
У сучасному мегаполісі, де кожна хвилина на рахунку, вантажне таксі київ стало незамінним рішенням для тих, кому потрібно швидко та зручно перевезти речі, меблі, будматеріали чи обладнання. Така послуга поєднує оперативність, доступність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Сьогодні свій ювілей святкує директорка Тернопільської спеціалізованої школи №7 — Галина Миколаївна Костюк.
Питання належного оформлення трудових відносин – один із пріоритетних напрямів роботи Державної податкової служби, органів місцевого самоврядування та Держпраці. Тож сьогодні в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області було проведено спільну робочу зустріч за участі в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольги Ліщинської, заступника начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктора Андрійчука та фахівців відомств.
Інтерактивна зустріч була проведена в рамках рамках поїздок Центру регіонами України. Учасники мали змогу ознайомитися з роботою Верховної Ради, її функціями та структурою.
З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату – 28 червня 2024 року відійшов у вічність відомий тернопільський лікар, анестезіолог, багаторічний заступник головного лікаря з медичної частини третьої міської лікарні м. Тернопіль, Русин Богдан Романович. Його відданість медицині та турбота про здоров'я мешканців нашого міста назавжди залишаться у нашій пам'яті.