Сьогодні в міністерстві охорони здоров’я розгорнулася неабияка боротьба, і ціна цієї боротьби не тільки крісло міністра, але й наше здоров’я. КНК Медіа знову повертається до тематики вакцин, хвороб, грошей, амбіцій, а тепер – і політики…

Ми вже писали про те, що колишній міністр охорони здоров’я України Олег Мусій покинув своє місце не випадково. Чинний міністр Олександр Квіташвілі теж однією ногою на виході. Що такого страшно відбувається в міністерстві?
Олег Мусій, на якого, як на реформатора, спочатку покладалися величезні надії, раптом сам виступив «гальмом» нових реформ. Олександр Квіташвілі, який в Грузії зарекомендував себе як чудовий управлінець і реформатор, також не просунув медичні реформи на належний рівень.
Обидва стверджують, що корупція в міністерстві не дозволяє робити реформи. Але для чого тоді вам посада міністра?
17 вересня комітет з охорони здоров’я ВР саботував черговий пакет реформ, що дозволяє медустановам вести господарську діяльність. Серед противників цієї реформи – Олег Мусій. Які цілі переслідує колишній міністр охорони здоров’я затягуванням прийняття позитивного рішення?
Насправді питання досить серйозне – для нас, простих громадян України, медицина далеко не безкоштовна. Навіть якщо лікар зволить оглянути пацієнта безкоштовно, далі все одно витрати, причому чималі, неминучі. Можливо, страхова медицина могла б остаточно вирішити питання спілкування пацієнта і лікаря без принизливих конвертів і необґрунтованих призначень.
Що робити нам, поки міністри лаються та дають інтерв’ю, де говорять про неможливість лікувати своїх громадян, оскільки кругом корупція?
Комітету Народного Контролю потрібно знати вашу думку: що краще для всіх нас – прозора оплачувана медицина або «псевдо безкоштовна» охорона здоров’я. Питання неоднозначне і вимагає обговорення. Не забувайте, що у нас з вами є можливість подавати петиції і наш голос дійсно може виявитися вирішальним.
Ткаченко Юлія
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
У сучасному мегаполісі, де кожна хвилина на рахунку, вантажне таксі київ стало незамінним рішенням для тих, кому потрібно швидко та зручно перевезти речі, меблі, будматеріали чи обладнання. Така послуга поєднує оперативність, доступність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Сьогодні свій ювілей святкує директорка Тернопільської спеціалізованої школи №7 — Галина Миколаївна Костюк.
Питання належного оформлення трудових відносин – один із пріоритетних напрямів роботи Державної податкової служби, органів місцевого самоврядування та Держпраці. Тож сьогодні в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області було проведено спільну робочу зустріч за участі в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольги Ліщинської, заступника начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктора Андрійчука та фахівців відомств.
Інтерактивна зустріч була проведена в рамках рамках поїздок Центру регіонами України. Учасники мали змогу ознайомитися з роботою Верховної Ради, її функціями та структурою.
З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату – 28 червня 2024 року відійшов у вічність відомий тернопільський лікар, анестезіолог, багаторічний заступник головного лікаря з медичної частини третьої міської лікарні м. Тернопіль, Русин Богдан Романович. Його відданість медицині та турбота про здоров'я мешканців нашого міста назавжди залишаться у нашій пам'яті.