Популярне

Проблема заробітчанства в Україні.

Проблема заробітчанства в Україні була є і буде. Причиною цього напевно є пошук людиною кращого життя. Проте принцип «всюди добре де нас не має» не завжди справджується в реальності.

Так, за кордоном краще: більша зарплата, якісніша освіта, вищі можливості. Зарплати дозволяють там жити а не виживати, проте проблема в іншому для того щоб жити часу не лишається.
І це ще не саме гірше, з часом людина просто привикає до такого способу існування. Вона все своє життя працює для того, щоб забезпечувати усю сім’ю на Україні, забуваючи просто жити для себе. Виробляється проста привичка, суть якої полягає у постійному вкладанні грошей у щось тільки не в себе: будуються другі поверхи, ставляться мури та ковані огорожі, купляються дорогі меблі та автомобілі. Все робиться для того, щоб було краще ніж у сусіда, батьки якого в Італії чи Америці. Дітям купляються кожного разу новіші моделі Айфонів та Айпадів, щоб вони не були гіршими від однокласників. І виправдання завжди є - так роблять всі…Але питання полягає у наступному: для чого?
І кожного в такій ситуації можна зрозуміти, проте чи варто.
Так, в Україні важко реалізуватися, тут немає стабільної економіки, немає надійного ринку праці, та що там говорити, немає нормальних зарплат для простого життя. Важко, але ж реально?!
У нас все погано, і в цьому винні всі і держава, і уряд, і політики, і бізнесмени, і люди, які багаті, але не ми! Можливо варто задуматися над цим? І попробувати сприймати все по іншому... Адже, є люди і в Україні які не виживають, а дійсно живуть. Які пробують реалізуватися при усіх проблемах на батьківщині і не шукають щастя закордоном. То чому б і нам не попробувати так?
 

Марійка Міньковська
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією