Популярне

Книга - хороший друг людини.

Цікаво чи велику роль у вашому житті займають саме книги?! Кожна людина постійно кудись спішить, чогось прагне, шукає, добивається. І в ХХІ столітті розумієш що інакше не можна, потрібно постійно розвиватися, засвоювати нову інформацію в більших обсягах, вчитися користуватися новими нано-технологіями, проте і в ХХІ столітті залишається з нами наші старі вірні друзі – книги.

Проте в наш час книги вважаються рідкістю. Цікаво чому? Можливо тому що вони є доступними і в паперових примірниках, і в електронному вигляді, і навіть аудіо-книги. Адже спрацьовує принцип «заборонений плід – солодший». Коли читати було заборонено, книжки спалювалися, тоді людини все одно йшли на ризик, заради них. А зараз, коли немає ніяких проблем в доступі до них – то і в більшості бажання читати не виникає. А це вже є великий мінус для усього суспільства у цілому.
В загальному, книги це не лише скарбниця з якої можна набиратися знань, а й вірний і хороший друг, який допомагає розслабитися, забутися та відпочити від навколишнього світу. Читання приносить вам релаксацію та надає відчуття внутрішнього спокою. Крім того, психологи вважають, що чим більше людина читає, тим легше вона долає життєві труднощі. А це є досить важливим аргументом для того щоб виробити для себе привичку кожного дня читати хоча б одну годину.
 

Марійка Міньковська
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією