ѕопул€рне

¬ѕЋ»¬ ¬≤ƒ≈ќ-–≈ Ћјћ» Ќј  ќ–ѕќ–ј“»¬Ќ”  ”Ћ№“”–” ѕ≤ƒѕ–»™ћ—“¬ј

ћотивац≥€ ≥ стимулюванн€ сп≥вроб≥тник≥в п≥дприЇмства, спр€мована на нов≥ звершенн€, маЇ величезне значенн€ в рамках корпоративноњ культури компан≥њ. «д≥йснюЇтьс€ ц€ д≥€льн≥сть, в тому числ≥, ≥ за допомогою в≥део-реклами.

ѕри цьому нер≥дко використовуЇтьс€ €понська модель побудови в≥дносин м≥ж кер≥вником ≥ п≥длеглими. “обто, менеджеру вищоњ ланки вкрай важливо домогтис€ того, щоб його п≥длегл≥ по-справжньому пишалис€ тим, де вони працюють. Ќа загальних зборах, урочистих заходах транслюЇтьс€ спец≥альне в≥део, в €кому розпов≥даЇтьс€ ≥ показуЇтьс€ весь шл€х компан≥њ, висловлюЇтьс€ под€ка вс≥м сп≥вроб≥тникам, завд€ки €ким ф≥рма може домагатис€ чудових результат≥в д≥€льност≥. ƒосв≥д показуЇ, що саме так≥ ролики допомагають всьому колективу згуртуватис€ ще б≥льше.
як створюЇтьс€ ≥м≥джеве ≥ корпоративне в≥део?
якщо в стандартному рекламному ролику основн≥ рол≥ грають справжн≥ актори, то в даному випадку ведетьс€ реальна зйомка робочого процесу. ¬край важливо заздалег≥дь провести бес≥ду з ус≥ма сп≥вроб≥тниками компан≥њ, €к≥ потрапл€ють в кадр, щоб вони вели себе самим невимушеним чином. ¬ ≥ншому випадку оператору доведетьс€ робити дуже багато дубл≥в, що в п≥дсумку позначитьс€ на вартост≥ замовленн€.
 раще не робити постановочних кадр≥в. «вичайн≥ люди, €к≥ н≥чого не знають про акторську майстерн≥сть, просто не зможуть з≥грати роль максимально правдопод≥бно. ≤нод≥ профес≥оналами, €к≥ працюють над проектом, використовуютьс€ р≥зноман≥тн≥ секрети, наприклад, зйомка прихованою камерою. ¬ цьому випадку в≥део виходить по-справжньому невимушеним.
Ќер≥дко виробництво корпоративного ф≥льму зд≥йснюЇтьс€ ≥ з залученн€м актор≥в. “ака робота в≥др≥зн€Їтьс€ в≥д зйомок короткометражного ролика. Ќер≥дко досв≥дчен≥ п≥дприЇмц≥ замовл€ють повноц≥нний документальний ф≥льм, €кий повинен не просто нести смислове навантаженн€, але ≥ п≥дн≥мати корпоративний дух.
“ехн≥ка, що застосовуЇтьс€ в зн≥мальному процес≥
¬еличезне значенн€ маЇ те, €ка техн≥ка застосовуЇтьс€ в процес≥ зйомок ф≥льм≥в ≥ ролик≥в. —ьогодн≥ дл€ створенн€ рекламного продукту можна використовувати нов≥тн≥ технолог≥њ. Ќав≥ть €к≥сть т≥Їњ камери, на €ку записуЇтьс€ в≥део, граЇ далеко не останню роль ≥ робить св≥й вплив на к≥нцевий результат. “ому варто переконатис€, що зйомка буде зд≥йснюватис€ ≥ використанн€м сучасноњ ≥ €к≥сноњ техн≥ки.
Ќе потр≥бно нав≥ть говорити, що в цьому процес≥ в основному використовуЇтьс€ цифрова техн≥ка. ј значить, зводити ≥ монтувати в≥део можна дуже швидко. ÷е зменшуЇ терм≥ни виконанн€ певного замовленн€. « огл€ду на те, що б≥льш≥сть кл≥Їнт≥в бажають €комога швидше отримати позитивний результат, все вищеописане маЇ найважлив≥ше значенн€.
¬ ход≥ створенн€ рекламних ролик≥в застосовуютьс€ р≥зноман≥тн≥ секрети, що дозвол€ють привернути увагу перес≥чних гл€дач≥в. Ќаприклад, €кщо розпов≥дь ведетьс€ не в публ≥цистичн≥й форм≥, а у вигл€д≥ справжн≥с≥нького художнього ф≥льму, це вже даЇ позитивний результат.
“акий ролик можна транслювати на оф≥ц≥йних та св€ткових заходах прот€гом тривалого часу. ќднак не варто забувати, що час швидкоплинний, ситуац≥€ на ринку пост≥йно зм≥нюЇтьс€. Ќе виключено, що дуже скоро зн€те напередодн≥ в≥део вже перестане бути актуальним. «начить, вам сл≥д п≥дготуватис€ до того, що послуги фах≥вц≥в доведетьс€ використовувати знову. ƒоц≥льн≥сть такого сп≥вроб≥тництва кожен замовник в змоз≥ оц≥нити самост≥йно. —умн≥ватис€ в цьому у вас просто немаЇ причин.
 

ќксана ћоскалюк
¬с≥ статт≥ автора

—усп≥льство

якщо ви пом≥тили помилку, будь ласка, вид≥л≥ть неправильний текст та натисн≥ть Ctrl+Enter. ƒ€куЇмо, що робите нас кращими.


 оментар≥

Ѕудь ласка, не пиш≥ть пов≥домленн€, що м≥ст€ть образлив≥ ≥ нецензурн≥ вислови, заклики до м≥жрел≥г≥йноњ, м≥жнац≥ональноњ та м≥жрасовоњ ворожнеч≥. “ак≥ коментар≥ будуть видален≥.

система комментуванн€ CACKLE

¬иб≥р редакц≥њ

„ер
21
ћости “ерноп≥льщини догл€датиме ексф≥рма батька кер≥вника м≥сцевоњ —јƒ

—лужба автомоб≥льних дор≥г у “ерноп≥льськ≥й област≥ в≥ддасть 52 млн грн “ќ¬ Ђ—пец-Ѕуд —тандартї за поточний др≥бний ремонт та утриманн€ штучних споруд на автомоб≥льних дорогах державного значенн€ в “ерноп≥льськ≥й област≥.

–еклама
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx

Ќќ¬≤  ќћ≈Ќ“ј–≤


parkovka.ua

«роблено web-студ≥Їю