Коти стали священними тваринами ще з часів Стародавнього Єгипту. Не зважаючи на зміну століть, вони досі залишаються улюбленцями багатьох людей по всьому світу. Однак часто коти не тільки жваві та ходять на полювання, але й полюбляють ліниво лежати на ліжку та задоволено муркотіти.
Австралієць Тревіс Діслаурьєр, який багатьом відомий завдяки соціальним мережам та сторінці в Instagram, опублікував відео, на якому показав, як можна використовувати котів у повсякденні. Сам він використовує свого улюбленця замість спортивного снаряду. Відзнявши одного разу таке «тренування» на відео, Тревіс опублікував його в мережі Інтернет і одразу став популярним. Герой відео виконує з пухнастиком різні фізичні вправи, при цьому кіт, як на диво, поводиться дуже спокійно. Кількість переглядів відеоролика у соціальній мережі Фейсбук перевищила п’ятнадцять мільйонів. Для того, щоб рудий кіт набув ще більшої популярності, австралієць створив і для нього сторінку в мережі, куди регулярно постить фотографії. Кіт Якоб має уже понад 17 тисяч шанувальників.
Пропонуємо переглянути відео:
https://www.youtube.com/watch?v=B9vlFLCfymU
Ольга Рогацька
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
У сучасному мегаполісі, де кожна хвилина на рахунку, вантажне таксі київ стало незамінним рішенням для тих, кому потрібно швидко та зручно перевезти речі, меблі, будматеріали чи обладнання. Така послуга поєднує оперативність, доступність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Сьогодні свій ювілей святкує директорка Тернопільської спеціалізованої школи №7 — Галина Миколаївна Костюк.
Питання належного оформлення трудових відносин – один із пріоритетних напрямів роботи Державної податкової служби, органів місцевого самоврядування та Держпраці. Тож сьогодні в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області було проведено спільну робочу зустріч за участі в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольги Ліщинської, заступника начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктора Андрійчука та фахівців відомств.
Інтерактивна зустріч була проведена в рамках рамках поїздок Центру регіонами України. Учасники мали змогу ознайомитися з роботою Верховної Ради, її функціями та структурою.
З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату – 28 червня 2024 року відійшов у вічність відомий тернопільський лікар, анестезіолог, багаторічний заступник головного лікаря з медичної частини третьої міської лікарні м. Тернопіль, Русин Богдан Романович. Його відданість медицині та турбота про здоров'я мешканців нашого міста назавжди залишаться у нашій пам'яті.