У 2007-му Національна спілка журналістів України виокремила один день, який покликаний зайвий раз нагадувати усім українцям про тих журналістів, що загинули, покінчили з життям через обставини або безслідно зникли. Чому саме 16 вересня?
Ця дата збігається із днем пам’яті Георгія Гонгадзе, якого викрали та вбили 16 вересня 2000 року.
За період незалежної України за свої погляди поплатилися життям 70 журналістів. Вони загинули за свої ідеї, думки і переконання, тобто за те, що не заборонене у демократичній країні. Таємниці їхніх убивств рідко з’ясовують до кінця. Важко згадати справу, коли вбивці-замовники сідали за грати, добре, якщо вдасться покарати хоча б виконавця. І це у незалежній демократичній Україні. Занадто багато білих плям і резонансу. 16 вересня – день, який ми повинні пам’ятати заради того, аби щось змінити, бо поки гинуть журналісти, Україна демократична лише на папері.
Ірина Кардаш
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
У сучасному мегаполісі, де кожна хвилина на рахунку, вантажне таксі київ стало незамінним рішенням для тих, кому потрібно швидко та зручно перевезти речі, меблі, будматеріали чи обладнання. Така послуга поєднує оперативність, доступність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Сьогодні свій ювілей святкує директорка Тернопільської спеціалізованої школи №7 — Галина Миколаївна Костюк.
Питання належного оформлення трудових відносин – один із пріоритетних напрямів роботи Державної податкової служби, органів місцевого самоврядування та Держпраці. Тож сьогодні в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області було проведено спільну робочу зустріч за участі в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольги Ліщинської, заступника начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктора Андрійчука та фахівців відомств.
Інтерактивна зустріч була проведена в рамках рамках поїздок Центру регіонами України. Учасники мали змогу ознайомитися з роботою Верховної Ради, її функціями та структурою.
З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату – 28 червня 2024 року відійшов у вічність відомий тернопільський лікар, анестезіолог, багаторічний заступник головного лікаря з медичної частини третьої міської лікарні м. Тернопіль, Русин Богдан Романович. Його відданість медицині та турбота про здоров'я мешканців нашого міста назавжди залишаться у нашій пам'яті.