Популярне

Найкращому вчителю – 1 мільйон доларів

 В Україні розпочинається прийом заявок на всесвітньо відому премію Global Teacher Prize Ukraine. 

 Без перебільшення можна сказати, що це «Нобелівська премія» для вчителів. Призовий фонд – 1 мільйон доларів. Український етап премії (Global Teacher Prize Ukraine) ініціювала громадська організація «Освіторія», а переможець з нашої країни отримає 100 тисяч гривень, рік безкоштовного підвищення кваліфікації, реєстрацію на всесвітню премію і, звичайно, поїздку на Global Education and Skills Forum 2018 у Дубай, де оголосять найкращого вчителя світу. Мета конкурсу – популяризація новаторські підходи в освіті та підняти престиж професії вчителя. У 2017 році переможницею стала Мегі МакДонел, яка боролася з проблемою суїциду серед підлітків на півночі Канади. Номінувати вчителя може хто завгодно – родичі, колеги, просто знайомі, самостійно подати заявку, заповнивши анкету на сайті.  Для цього  потрібно  лише перейти за посиланням globalteacherprize.org.ua. Спочатку журі обере 20 найкращих, а після інтерв’ю та оцінювання їхніх професійних якостей оголосять топ–5. Переможця українського етапу оголосять на День вчителя.

 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією